ULTIMA-3060Ti sistem alınır mı?

Alinmaz. Gaming gen guvenilirdir.

Alan cok kisi var. Birkac kisinin sorun yasamasi bir şey teskil etmez. PcKolik guvenilirdir.

Tabiki güvenilir, alabilirsin. Sistem de güzel, belki anakart güncellenebilir lakin iş görür. Ama fiyat konusunda daha uyguna bulabilirsiniz bence. Ben de 2 hafta önce Ryzen 5 5600 Gigabyte rtx 3060ti Gigabyte A520 16 ram 512 ssd sistemi 15.999tl ye aldım. Biraz daha kovalarsanız daha uyguna bulunabilir.

Adı üzerinde şikayet var. Şikayetler yazılır. PcKolik güvenilir bir sitedir mağazaları da var zaten küçük çekmece'de. İnternetten güvenmiyorsan mağazadan alırsın İstanbul'da yaşıyorsan.

Tabiki 22k seviyesinde bu sistem daha sağlıklı olacaktır lakin 4060 ti gpu su şaka gibi bir gpu. Tavsiyem bütçe varsa oyun için 6700 xt bakın. Yada uyguna 3060 ti kovalayın. Bakınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabii ki güvenilir, alabilirsin. Sistem de güzel, belki anakart güncellenebilir lakin iş görür. Ama fiyat konusunda daha uyguna bulabilirsiniz bence. Ben de 2 hafta önce Ryzen 5 5600 Gigabyte RTX 3060 Ti Gigabyte A520 16 RAM 512 SSD sistemi 15.999TL'ye aldım. Biraz daha kovalarsanız daha uyguna bulunabili.

Tabii ki 22K seviyesinde bu sistem daha sağlıklı olacaktır lakin 4060 Ti GPU'su şaka gibi bir GPU. Tavsiyem bütçe varsa oyun için 6700 XT bakın. Ya da uyguna 3060 Ti kovalayın. Bakınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3060 Ti sistem olmaz o paraya, daha dogrusu butcesi varken daha uyguna gerek yok. 6700 XT tercih edilebilir ama QHD olacaksa. FHD olacaksa DLSS3, frame generation ozelligi, yeni mimari, guncel kart acisindan 4060 Ti o bütçe icin muazzam tercih olacaktir.

Tabiki 22k seviyesinde bu sistem daha sağlıklı olacaktır lakin 4060 ti gpu su şaka gibi bir gpu. Tavsiyem bütçe varsa oyun için 6700 xt bakın. Yada uyguna 3060 ti kovalayın. Bakınız:
DLSS 3 ile 3090 seviyesine ulaşabilen bir kart. 8 GB VRAM harici defosu yok.

3060 Ti sistem olmaz o paraya, daha dogrusu butcesi varken daha uyguna gerek yok. 6700 XT tercih edilebilir ama QHD olacaksa. FHD olacaksa DLSS3, frame generation ozelligi, yeni mimari, guncel kart acisindan 4060 Ti o bütçe icin muazzam tercih olacaktir.
Tabi ki öyle. Aslında 4060 ti değil Dlss 3.0 için para ödüyoruz. Teknolojisi için. Ama saf güç isteniyorsa şayet rx 6700xt iyi konumda. Ayrıca dlss 3.0 daha çok yeni sayılı. 20k ya şu biraz daha iyi PCH VELAR / RYZEN 5 5600 / RX 6700 XT / 512 GB NVME M2 SSD / 16GB 3600MHz DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI

Geri
Yukarı