ULTIMA-3060Ti sistem alınır mı?

RTX 3060 Ti eski. Eskidi artik. Her şey nesiline gore uygun uretilir. RTX 4060 Ti 2023 model. DLSS3, frame generation gibi gelistirilmis ozellikleri var. Asla alinmaz o RTX 3060 Ti sistem.

Tabiki güvenilir, alabilirsin. Sistem de güzel, belki anakart güncellenebilir lakin iş görür. Ama fiyat konusunda daha uyguna bulabilirsiniz bence. Ben de 2 hafta önce Ryzen 5 5600 Gigabyte rtx 3060ti Gigabyte A520 16 ram 512 ssd sistemi 15.999tl ye aldım. Biraz daha kovalarsanız daha uyguna bulunabilir.
Hangi siteleri önerirsiniz ?

Hangi siteleri önerirsiniz?

Site onemsiz, guvenilir olduktan sonra. Sistem onemli. Eger buna ragmen gidip 3060 Ti sistemi alacaksan, 2023 taptaze kart yerine 2-3 yillik karta para vereceksen, eyvallah.

Hocam çok haklısın ama PcKolik hiç duymadım bir sıkıntı çıkar mı ondan endişelendim.

PcKolik guvenilir. Sikayetlere bakarsan her firmanin sikayeti var, hicbirinden almayalim o zaman. Bir suru kisiye ürün geliyor, birkac kisi sorun yasadi diye problem etmek olmaz.

Adı üzerinde şikayet var. Şikayetler yazılır. PcKolik güvenilir bir sitedir mağazaları da var zaten küçük çekmece'de. İnternetten güvenmiyorsan mağazadan alırsın İstanbul'da yaşıyorsan.

Yorumları okudun mu! Millet ürün almış, sorun çıkmış muhatap bulamıyor! Tel e cevap veren yok, verenin de bilgisi yok diyorlar. Vatan, Tekno sa için de bir dünya şikayet vardır, ama Ülkenin dört bir yanın da şubeleri vardır, internetten ürün alırsın sorun çıkarsa gidersin şubeye. İnternetten özellikle elektronik eşya alıyorsan muhatap bulabileceğin yerden alacaksın...Almanya'ya yı bilmem ama ülkemizdeki esnaflık malı satana kadardır...İstanbul da yaşıyor olsak oradan almasını biz debiliriz...

Yorumları okudun mu! Millet ürün almış, sorun çıkmış muhatap bulamıyor! Tel e cevap veren yok, verenin de bilgisi yok diyorlar. Vatan, tekno sa için de bir dünya şikayet vardır, ama ülkenin dört bir yanın da şubeleri vardır, internetten ürün alırsın sorun çıkarsa gidersin şubeye. İnternetten özellikle elektronik eşya alıyorsan muhatap bulabileceğin yerden alacaksın...Almanya'ya yı bilmem ama ülkemizdeki esnaflık malı satana kadardır...İstanbul da yaşıyor olsak oradan almasını biz debiliriz...

O zaman vatan, Teknosa gibi genellikle Ultra pahali sitelerden RTX 4060 Ti sistem onerebilirsin, konu sahibi alsin. Sirf bu sorun yasayip yasamayacagi belli olmayan, birkac kisinin sorun yasadigi ve gercekligi tartisilan seyler yuzunden RTX 4060 Ti yerine RTX 3060 Ti eskiyen karti mi alsin? Ona bakarsak Gaming gen sikayetlerine bakabilirsjn, onda da ayni sekilde benzer sikayetler. Ben de oradan sistem aldim, ne oldugu gibi kirik geldi ne bir şey.

Son düzenleme:
İsteyen istediği yerden alsın. Hadi iyi geceler...

Yazdiginiz yazilar hakkinda hakli olabilirsiniz ama konu sahibin illa sorun yasayip, yasamayacagi kesin degil aldiktan sonra. Cunku sorun yasamayan insanlar da var. PcKolik'ya da bu tarz siteler bir suru hazir sistem satiyorlar. İlla birkac tanesinde sorun olabilir. Kargo sorunu olabilir, ürün arizali gelebilir. PcKolik'ten hiçbir şey almadigimdan musteri hizmetleri hakkinda bir şey diyemem ama butcesi icin en mantikli sistem O, onermemdeki amac bu idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı