Ultimate Team Oyuncu Önerisi

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar halihazırda şöyle bir kadrom var. Atacağım linkte kimya 94 çıkmış, fakat kimya bende 100. bazı özellikler basılı olduğu için açıkçası marquinhos yerine biri ve fabinho veya allan yerine birini düşünüyorum. Kimler olmalı? En doğru seçim sizce nedir? Veya değişmem gereken başka oyuncu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksikleri tek tek söyleyeyim. Fabinho ve allan beraber uyumsuz olmuş 2 side cdm oynayacak oyuncular pasları iyi değil birinin yerine daha ofansif bir oyuncu almalısınız ne kadar coininiz var bilmiyorum ama bruno fernandes önerebilirim daha düşük isterseniz wijnaldum olabilir. Sağ kanat olmamış bernardo silva metaya uygun değil pace i çok düşük kalıyor oraya lucas moura alın 10K civarıydı en son. Marquinhos yerine tercihe bağlı walker rb kartıni alabilirsiniz 7 kimya stoper oynatın inanılmaz etkili oluyor. Siz rahat ediyorsanız forvetlerle oynamaya devam edebilirsiniz ama ben 3 skill move forvet önermem.

Eksikleri tek tek söyleyeyim. Fabinho ve allan beraber uyumsuz olmuş 2 side cdm oynayacak oyuncular pasları iyi değil birinin yerine daha ofansif bir oyuncu almalısınız ne kadar coininiz var bilmiyorum ama bruno fernandes önerebilirim daha düşük isterseniz wijnaldum olabilir. Sağ kanat olmamış bernardo silva metaya uygun değil pace i çok düşük kalıyor oraya lucas moura alın 10K civarıydı en son. Marquinhos yerine tercihe bağlı walker rb kartıni alabilirsiniz 7 kimya stoper oynatın inanılmaz etkili oluyor. Siz rahat ediyorsanız forvetlerle oynamaya devam edebilirsiniz ama ben 3 skill move forvet önermem.
Evet fabinho allan ikilisi uymuyor kesinlikle haklısın sence hangisini kesmeliyim allan daha iyi gibi geliyor bana sanki şu an 60 k coinim var wernerden çok memnunum vardyden iyisi kim olabilir sizce ?

Fabinhoyu kesin bence. Martial bakabilirsiniz vardy yerine dribling yapabileceğiniz bir forvet.
Vardyi sattım üstüne ekleyip aubemeyangı satın aldım martialden daha iyidir diye sağ kanata lucası koydum bernardoyu satıp teşekkür ediyorum lucas çok çok iyi fakat orta sahaya bir türlü kimi alacağımı bulamadım

Geri
Yukarı