Umudunuzu Yitirmeyin

Az buz konularıma ya da mesajlarıma denk gelenler biliyor ki hiç umudumu kesmedim son ana kadar. Ama bitti. Gün doğmadan neler doğacak daha. Bu ülke 5 sene daha dayanamayacak. Üzgünüm ama artık bitti. Şu saatten sonra yapılacak tek şey hayatta kalmak.

Az buz konularıma ya da mesajlarıma denk gelenler biliyor ki hiç umudumu kesmedim son ana kadar. Ama bitti. Gün doğmadan neler doğacak daha. Bu ülke 5 sene daha dayanamayacak. Üzgünüm ama artık bitti. Şu saatten sonra yapılacak tek şey hayatta kalmak.

Ya koyun olacagız ya da yem ben yem olmak istiyorum yeter ki kurtulayım.

Yazdıklarınızı okudum ve cevabım şu hocam; bundan sonra bu ülkeden bir cacık olmaz.
2300 senedir hep aynı muhabbet. Tarih boyunca aramızda, içinde bulunduğu duruma bakıp artık bitti diyen kişiler hep olmuş. Tarihte çok çok daha büyük zorluklar ile karşılaşmışken böyle iddialı cümleler kurmanın anlamını merak ediyorum. Orta Asya'ya gitmeye gerek yok, daha 100 sene öncesine kadar çok daha zor durumdaydık. O gün mücadele edenler böyle şeyler söylememişken, bizim böyle şeyler söylemeye ne hakkımız var ne de yüzümüz.

2300 senedir hep aynı muhabbet. Tarih boyunca aramızda, içinde bulunduğu duruma bakıp artık bitti diyen kişiler hep olmuş. Tarihte çok çok daha büyük zorluklar ile karşılaşmışken böyle iddialı cümleler kurmanın anlamını merak ediyorum.
Dayı seçim bitti ne yapmamızı istiyorsun? Adam ölene kadar bekleyeceğiz medeniyetsiz gibi AKM ile milleti mi tarayalım?

Geri
Yukarı