Umut iyi bir şey midir?

ErrorCorrection

Decipat
Daha fazla  
umut sizce iyi bir şey midir? Sizin görüşleriniz nedir?

umut bence sonuna kadar iyi bir şeydir. Hatta umut hayatın kendisidir. Umut güneşli günleri görmek için kendimize verdiğimiz süredir. Güneşli günleri bekleme heyecanıdır. Umut bir insanın kendisidir. Umut olmadığı sürece ne güneş vardır ne de karanlık. Hiçlik umutsuzluğun kendisidir. Ve atama sonuna kadar katılıyorum. Umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir şeydir "olmayacak olmayacak" diye kafaya takmak ruh sağlığını daha kötü etkiler. Olumlu düşünürseniz olumlu olur genelde. Umut olmadan yaşayamaz bir insan.

Bende umudumu kaybettim derdim, hiç bir şey istemiyorum ölümü bekliyorum kafasındaydım ancak beni benden daha iyi tanıyan birisi "içinde keninden sakladığım umut var" demişti. Düşündüm cidden kendimden sakladığım bir umut vardı. Umutsuz insan yoktur bana göre sadece umudunu keşfetmemiştir.

umut sizce iyi bir şey midir? Sizin görüşleriniz nedir?

umut bence sonuna kadar iyi bir şeydir. Hatta umut hayatın kendisidir. Umut güneşli günleri görmek için kendimize verdiğimiz süredir. Güneşli günleri bekleme heyecanıdır. Umut bir insanın kendisidir. Umut olmadığı sürece ne güneş vardır ne de karanlık. Hiçlik umutsuzluğun kendisidir. Ve atama sonuna kadar katılıyorum. Umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır.

Fakırın ekmeğidir. O ekmek uğruna sırtına çok binerler. Geneli de bu durumu benimsemiştir.

Hayki -umut karin doyurmaz ama ayakta da tutar.
İmkansızlık varsa umut boş ve gereksizdir. Ama %0.1 dahi ihtimal olsa umut gerçekten insana çok şey katar.
Fakırın ekmeğidir. O ekmek uğruna sırtına çok binerler. Geneli de bu durumu benimsemiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötüdür. Elbet bir gün olacak diye beklersin bazen. Bazen her şey ortadadır, sevmiyordu seni. Sen yine de bir anlam aradın alaycı bakışından bile. "Belki" kelimesi yer bitirir insanı. Umut ile tutunduğu bu hayatta sonunu yine umut getirir insanın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı