Kavga iyi bir bir şey değildir

Daha fazla  
Technopat'ta çok görüyorum. Kavga edeceğim. Ne yapmalıyım vb. çok görüyorum. Kavga iyi bir şey değildir. Modern, zeki insanlar konuşarak çözerler. Forumda liseye giden ve kavga iyi bir şey mi diye soran birini gördüm. Liseye geçince, büyüyünce insan akıllanır. Ben en son kavgamı 3. sınıfta ettim. Bence adminler kavgayı özendirecek konuları kapatmalı. Kavgayı etmeyin de, özendirmeyin de. Konuşarak çözün.

Not: Sizi mutlu edecek ise bu videoyu bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat'ta çok görüyorum. Kavga edeceğim. Napmalıyım vb. çok görüyorum. Kavga iyi bir şey değildir. Modern, zeki insanlar konuşarak çözerler. Forumda liseye giden ve kavga iyi bir şey mi diye soran birini gördüm. Liseye geçince, büyüyünce insan akıllanır. Ben en son kavgamı 3. sınıfta ettim. Bence adminler kavgayı özendirecek konuları kapatmalı. Kavgayı etmeyinde, özendirmeyinde. Konuşarak çözün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kavga gerektiğinde kaçınılmaz sondur kavga doğada vardır yani kavga kaçınlmazsa etmelisin dayak yiyeceğini anladıysan 2 seçeneğin var hızlı koşuyorsan kaçacaksın ya da cen pozisyonu alıp dayağını yiyeceksin. Bu arada modern ve zeki insanlar sonra bir raddeden sonra fizikselgüce döküyor olayı :)

Technopat'ta çok görüyorum. Kavga edeceğim. Ne yapmalıyım vb. çok görüyorum. Kavga iyi bir şey değildir. Modern, zeki insanlar konuşarak çözerler. Forumda liseye giden ve kavga iyi bir şey mi diye soran birini gördüm. Liseye geçince, büyüyünce insan akıllanır. Ben en son kavgamı 3. sınıfta ettim. Bence adminler kavgayı özendirecek konuları kapatmalı. Kavgayı etmeyin de, özendirmeyin de. Konuşarak çözün.

Bende kavga etmek istemem ama bazen kaçınılmaz son olabiliyor.

Modern, zeki insanlar konuşarak çözerler.
Burası doğru ama şöyle bir sorun var; karşındaki kişi çoğu zaman modern ve zeki olmuyor. :D Laftan anlamayacak birine konuşarak ne anlatabilirsin? Üstelik seni kavgadan kaçındıkça korkak olarak görüp üstüne daha çok gelme zihniyetinde kişiye, onun anlayacağı dilden karşılık vermediğin sürece ne kazanabilirsin?

Kavga iyi bir şey değildir ancak bazı durumlarda çok iyi bir öğretici olabiliyor. Mesela geçen ay yanından geçerken bana "şort giyen vurduruyordur" diyen ve küfreden eleman şu anda bunu başkasına demeye cesaret edemiyordur. Sokaktaki metal çöp konteynırında o elemanın kafasını vurduğum yerlerdeki göçükler hâlâ duruyor... :)

Burası doğru ama şöyle bir sorun var; karşındaki kişi çoğu zaman modern ve zeki olmuyor. :D Laftan anlamayacak birine konuşarak ne anlatabilirsin? Üstelik seni kavgadan kaçındıkça korkak olarak görüp üstüne daha çok gelme zihniyetinde kişiye, onun anlayacağı dilden karşılık vermediğin sürece ne kazanabilirsin?
Hocam fena dövmüşsünüz ha. Tabii haklısınız.
Sizden dayak yemek istemem.

Geri
Yukarı