Kavga iyi bir bir şey değildir

Sizden dayak yemek istemem.
Forumdaki bazı kişiler ve yönetimde bulunmuş kişilerin bazıları beni gerçek hayatımdan da tanırlar. Bunu onlardan birinden duymuşluğum oldu ama yıllardır tanıyanlar iyi bilirler ki bir arkadaşıma, sevdiğim birine ya da hatır bağım olan birine bırak vurmayı sesimi bile yükseltmem.

Kavga iyi bir şey değildir tabii ki.

Not: Konu başlığına bakıyorum hatalı yazılmış. Ben sırf bağlaç olan de/da yı ayrı yazmadım diye ban yemiştim :)

Evet iyi bir şey değil fakat bir çok kişi maalesef konuşmayı kabul etmiyor. Kavga etmek yerine konuşarak anlaşmak istediğim için çok yumruk yedim anlık. Bu yüzden karşı tarafla konuşmayı pek düşünmeyin, burası Avrupa değil Türkiye.

Technopat'ta çok görüyorum. Kavga edeceğim. Ne yapmalıyım vb. çok görüyorum. Kavga iyi bir şey değildir. Modern, zeki insanlar konuşarak çözerler. Forumda liseye giden ve kavga iyi bir şey mi diye soran birini gördüm. Liseye geçince, büyüyünce insan akıllanır. Ben en son kavgamı 3. sınıfta ettim. Bence adminler kavgayı özendirecek konuları kapatmalı. Kavgayı etmeyin de, özendirmeyin de. Konuşarak çözün.

Not: Sizi mutlu edecek ise bu videoyu bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Erkek adam kavga eder. Biz kız mıyız kavga etmeyeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı