"Unable to launch RDR2.exe due to a lack of privileges on the Game Library" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

MR. Alp3r3n

Zeptopat
Daha fazla  
Orijinal Windows 10 kullanıyorum, bir süre önce bilgisayarı yanlışlıkla Windows 11'e güncelledim ve Windows 11'de RDR 2 çalışmadı bu yüzden Windows 10'a geri döndüm. Birkaç saat RDR 2 oynadıktan sonra oyun çöktü, oyunu açıp birkaç dakika oynayınca tekrar çöktü. Ertesi gün 15-20 dakika oynayınca oyun yine çöktü. Daha sonra başlıkta bahsettiğim hatadan dolayı oyun hiç açılmamaya başladı, bu yüzden oyunu silip tekrar yükledim. Oyunu açmayı denedim ama yine aynı hatayı aldım, Rockstar'a mail attım, benden hata kodunu atmamı istediler ve bana temiz önyükleme yapmak, oyunu yönetici olarak çalıştırmak, Social Club'ı silip tekrar yüklemek gibi birçok şey yaptırdılar. Hiçbiri sorunumu çözmedi, oyunu halen daha açamıyorum. Bu oyun yüzünden oynadığım başka hiçbir oyundan zevk alamıyorum ve şimdi de çalışmadığı için oynayamıyorum, lütfen biri yardım etsin. Process Monitor ile oluşan hatayı dosya olarak buraya yükledim, ne yapılması gerektiğini yazarsanız sevinirim. Logfile

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-08-14 at 02.35.17.jpeg
    WhatsApp Image 2021-08-14 at 02.35.17.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı