Uncharted 4: A Thief's End oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Özgür Adam

Hectopat
Yer
Bursa
RAM
2x8
Ekran kartı
rx 6600 xt
Anakart
msı mag b550 tomahawk
İşlemci
r5 3600
Oyunun giriş ekranına geldikten sonra hata vermeden oyundan atıyor. Steam'dan indirmiştim oyunu. Oyun dosyalarını doğruladım hala atmaya devam ediyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar Uncharted oyuna girerken karekter resimlerinden sonra atma sonunu çözdüm giremeyen varsa yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl çözdün yardımcı olur musun?
Oyundaki çökme sorunun sebebini tam olarak çözdüm. Drıver güncelleme yaptığınızda gölgeler yükeniyor diye alta bir yazı çıkıyor. Tamamlıyorsuz ama diğer oyunda da çıkıyor. Diğer oyuna geçip yapmazsanız, oyun düzgün çalışmıyor. Yani diğer oyunda geçip yine gölgelerin yüklenmesini beklememiz gerekiyor. Çünkü iki oyun bir exe dosyası açıyor. Küçük bir hata ama çok can sıkıyor.

Oyundaki çökme sorunun sebebini tam olarak çözdüm. Drıver güncelleme yaptığınızda gölgeler yükeniyor diye alta bir yazı çıkıyor. Tamamlıyorsuz ama diğer oyunda da çıkıyor. Diğer oyuna geçip yapmazsanız, oyun düzgün çalışmıyor. Yani diğer oyunda geçip yine gölgelerin yüklenmesini beklememiz gerekiyor. Çünkü iki oyun bir exe dosyası açıyor. Küçük bir hata ama çok can sıkıyor.

Hatayı çözüp bitireli çünkü çok oldu.

Bu hatayı çözebilen var mı? Oyuna hala güncelleme getirmediler ve hala oyundan atıp duruyor. Bir türlü çözemediler şu sorunu. Bir Update getirip sorunu çözmek bu kadar mı zor, anlamıyorum ki. O kadar sat, Optimizasyonu yapama. Cidden sinir bozucu.

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum oyunu alalı bayağı oldu fakat indirip oynama fırsatı yeni geçti elime oyunu oyunu açamıyorum yapımcı şirketlerın logoları geçtikten sonra oyun kendını herhangı bir hata kodu vermeden kapatıyor. Herhangi bir çözümü var mıdır bunun. Anladığım kadarıyla 1 yıl önce de aynıymış sorunları.

Son düzenleme:
Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum oyunu alalı bayağı oldu fakat indirip oynama fırsatı yeni geçti elime oyunu oyunu açamıyorum yapımcı şirketlerın logoları geçtikten sonra oyun kendını herhangı bir hata kodu vermeden kapatıyor. Herhangi bir çözümü var mıdır bunun. Anladığım kadarıyla 1 yıl önce de aynıymış sorunları.

Çözüm: Oyunun kuruluı olduğu dosyada 4 adet exe dosyası var.

"U4-l" adlı exe dosyasından başlariseniz çökme olmuyor. Ben bu şekilde hallettim.

yıl 2023 ve bende aynı hatadayım bazen siyah ekranda da kalıyor bazen hiç açılmıyor veya yükleme ekranında takılıyor hata vermiyorda kapanmıyorda silip tekrar yükledim ama yinede düzelmedi

Geri
Yukarı