Uncharted 4 PC'de çok satmadı mı?

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun daha yeni çıktı ama çıkış yaptığı gün bile ben 8 bin civarı oyuncu sayısı gördüm anlık olarak ve şimdi de 4.349 kişi oyunda. Diğer Sony oyunları gibi çok tutmadı sanki PC platformunda. Sizin düşünceleriniz nedir?

Hocam ben olayın PC sürümüne çıkmasıyla değil önce PlayStation platformuna çıkmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Oyunu izleyecekler izledi. PC sürümünün videosunu çekenler de doğal olarak artık daha az izlenecek. Kimse kalkıp PS5 sürümü izledikten sonra 2. olarak PC sürümünden izlemez bence.

Hype bitti. Buna rağmen PC sürümü yeni çıktı.

Ayrıca bu tip oyun çok fazla. Ismi Uncharted olmasa kimse oynamazdı zaten.

Şu an adını bile duymuyoruz oyunun. Şahsen ben unutmuştum bile.

Uncharted bence God of War ve Spiderman'den daha az ilgi çeken bir seri ve üstüne 2016'da çıkan bir oyundan bahsediyoruz. Aynı firmanın bir başka oyunu olan Last of Us PC'ye geldiğinde 2013 oyunu olmasına rağmen çokça oynanacaktır. Çünkü hem çok biliniyor hem de insanların izlese bile deneyimlemek isteyeceği bir oyun. Uncharted yapı olarak öyle değil.

Bu tarz oyunları, konsolda keşfetmenizi öneririm. PC'de gerçekten sarmaz, 30K'lık bir PC'de olsa, konsolun verdiği hazzı, tadı alamazsın PC'lerde.
Neden?
Kol hissiyatı falan demeyin PC'de de var o destek. 30'luk PC'de 4K Ultra 60+ FPS almak varken konsolun sınırlı gücü niye daha iyi hissettirsin?
Yıllardır bırakmadı konsolcular şu psikolojiyi.

Uncharted çok eski çıkışlıydı üstüne üstlük üzerinde hiç bir değişiklik yapmadan yani herhangi bir remastered olmadan çıkış yaptı sonuç olarak hiç bir albenisi kalmadı. Ayrıca kayıp mirasta çok beğenilmemişti ps çıktığında zaten dlc sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı