Uncharted 4 PC'de çok satmadı mı?

İlk iki oyun çok kötü oyunlar hocam. Döneminde bile nasıl sevilmiş anlamamıştım ben. 3.oyun yine atmosfer, çölde at koşturmak gibi sebeplerden keyifliydi.
Kaç senelik oyunlar. O oyunları ps3 ilk kez çıktığında oynayacaktınız aslında. Kimine göre yılımıza göre eski kalıyor tabi oyunlar. Ben 3.seride oyunun yarısında kalmıştım, save bozuldu durduk yere. Geri kalan tüm seriyi film izlermiş gibi oynadım.

Kaç senelik oyunlar. O oyunları ps3 ilk kez çıktığında oynayacaktınız aslında. Kimine göre yılımıza göre eski kalıyor tabi oyunlar. Ben 3.seride oyunun yarısında kalmıştım, save bozuldu durduk yere. Geri kalan tüm seriyi film izlermiş gibi oynadım.
Hocam elbette günümüze kıyasla eski ama zamanın eskitemediği oyunlar kavramı boşa yok. Ayrıca bence 1.oyun zamanı için bile kötü. Yine 2.oyun 2009 yılında TPS modunda sinematik sahneleri getiren oyunlardan biri. Biliyorum 2007'de Call of Duty bu sinematik sahne olayını sektöre kattı ama TPS oyunlarda da Uncharted 2 idi. Sırf bu yüzden Uncharted 2'yi eleştirirken biraz insaflı davranabiliyorum fakat 1.oyun bence aşırı kötü. 1.oyunun tek iyi yanı oyunda bir bug sayesinde tek seferde 5-10 bölüm atlayabiliyorsunuz ve Speedrun kupasını almak kolay oluyor.

Son düzenleme:
İlk iki oyun çok kötü oyunlar hocam. Döneminde bile nasıl sevilmiş anlamamıştım ben. 3.oyun yine atmosfer, çölde at koşturmak gibi sebeplerden keyifliydi.
2. Oyun genel olarak serinin en beğenilen oyunu hocam. Günümüzde iyi gelmemesi çok normal. Çıkalı uzun süre olduğu için bence pek oynanmadı oynamayan varsa izlemiştir zaten.

Geri
Yukarı