Uncharted da PC'ye Çıkar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle yorumlar var açıkçası. Umutlanmak istemiyorum ama elimde değil. God of War, The Last of Us ve Uncharted tarzı oyunların gelmesini çok isterim.

PS4'e çıkan son oyun gelebilir çünkü PS4'ün yazılım kodları PC ile benzer yapıda. Ama PS3'ün yazılımı çok farklı, farklı kodlamalar ile yapılmış. O yüzden PS3'e çıkmış diğer oyunların çıkması imkansız değil ama zor.

Bu videoda açıklıyordu sanırım neden PS3 oyunları zor olarak PC'ye port edilebileceği.

Son düzenleme:
Optimizasyon sorunu olacağından dolayı çıkmaz Uncharted ve God of War PS3-PS4 Konsoluna özel olarak çıkış yapmıştır.

Çünkü God of War PS4 Emulator ile denediler en baba bilgisayar da bile 10 15 FPS alıyor.

Keşke tüm exclusive oyunlar PC platformuna da çıksa ve PS4 sahibi olmayan arkadaşlar da o oyunların keyfine varabilse diyorum ve iyi akşamlar diliyorum 😀

Optimizasyon sorunu olacağından dolayı çıkmaz Uncharted ve God of War PS3-PS4 Konsoluna özel olarak çıkış yapmıştır.

Çünkü God of War PS4 Emulator ile denediler en baba bilgisayar da bile 10 15 FPS alıyor.
Emülatörler zaten düzgün çalışmıyor. 2010'da çıkan RDR'de aynı FPS'yi alıyor. Güzel bir portlama yapılırsa çalışır. PC'ler PS'ye göre kat kat daha güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı