Oyun Uncharted Legacy of Thieves Collection 289 TL

Hocam benim anladığım legacy ile birlikte tüm başarımları zorlarsam 20 saat doğru mudur?
Hocam bu Uncharted Legacy of Thieves isimli paketin içinde 2 tane oyun var. Biri Uncharted 4 diğeri ise Uncharted Lost Legacy.

Uncharted 4 tüm başarılar ile ortalama 40 saat
Uncharted Lost Legacy tüm başarılar ile ortalama 20 saat.

Yani Steam fiyatı ile 330TL vereceğiniz şeyin içinde 2 tane oyun var ve biri 40 saat biri 20 saat toplamda 60 saat ortalama oyun süresi sunuyor.

Fiyatını hak ediyor dostlar. Hiç düşünmeyin. Zaten TLOU yapan ekibin oyunu. Uncharted 4 animasyon kalitesi anlamında TLOU2'nin betası kalitesinde diyebiliriz. Bu bile fiyatını sonuna kadar hak etmesi anlamına gelir.

Fiyatını hak ediyor dostlar. Hiç düşünmeyin. Zaten TLOU yapan ekibin oyunu. Uncharted 4 animasyon kalitesi anlamında TLOU2'nin betası kalitesinde diyebiliriz. Bu bile fiyatını sonuna kadar hak etmesi anlamına gelir.
Her ne kadar bu paket 50 dolar Call of Duty 70 dolar olsa bile Call of Duty'nin 1100TL olduğu yerde bu pakete 330Tl ne yazık ki aşırı uygun. 2015'de GTA 5 180TL'den satışa sunuldu diye sinirlenen kitle şu an nerede acaba?

Hocam bu Uncharted legacy of thieves isimli paketin içinde 2 tane oyun var. Biri Uncharted 4 diğeri ise Uncharted Lost legacy.

Uncharted 4 tüm başarılar ile ortalama 40 saat.
Uncharted Lost legacy tüm başarılar ile ortalama 20 saat.

Yani Steam fiyatı ile 330TL vereceğiniz şeyin içinde 2 tane oyun var ve biri 40 saat biri 20 saat toplamda 60 saat ortalama oyun süresi sunuyor.

He hocam çok çok teşekkürler ben bir türlü aklım almadı diyorum ya 330 TL para veriyoruz 20 saat zorlasan nasıl oluyor diye kafayı yedim :D

Alacağım hocam etail.com da yakında ön siparişe açılır Türk sitelerinden almak daha iyi oluyor ayrıca devlete kayıtlı olması bir tık daha güvenilir yapıyor bugüne kadar sıkıntısız verdiğim anda key elime ulaştırdılar almak isteyen arkadaşlar etail.com tavsiye ederim.

Arkadaşlar normal oyunları PlayStation 4'te defalarca bitirdim. Sizce alıp bilgisayarda Full+Full ayarlarda oynamaya değer mi?

@NotAKnightAnymore Hangisi önce oynanmalı bu pakette bilginiz var mı?
Her iki oyunun da hikâyesi birbirinden bağımsız fakat Uncharted Lost Legacy'de bulunan bazı karakterler ilk olarak Uncharted 4'de gözüktü. Zaten çıkış tarihi olarakta Uncharted 4 2016'da, Uncharted Lost Legacy 2017'de çıktı. Yani kafanıza göre takılabilirsiniz fakat tavsiyem Uncharted 4'ü önce oynamanız.

Geri
Yukarı