Oyun Uncharted Legacy of Thieves Collection 275 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seriyi oynamaya 4'ten başladım, hiçbir şey kaybetmedim. Çok sağlam oyun, bedava fiyat, üsttelik mükemmel bir türkçe dublajı bile var. Bence alın.
İlk 3 oyunu oynamadığınız için bir şey kaybetmiş hissetmemeniz normal. Insan tuketmedigi şeyin eksikliğini kolay kolay hissetmez. Eğer ilk 3 oyunu oynayıp bu oyuna girseydiniz emin olun sırf karakterler arası diyaloglar bile farklı hissettirirdi.

İlk 3 oyunu oynamadığınız için bir şey kaybetmiş hissetmemeniz normal. Insan tuketmedigi şeyin eksikliğini kolay kolay hissetmez. Eğer ilk 3 oyunu oynayıp bu oyuna girseydiniz emin olun sırf karakterler arası diyaloglar bile farklı hissettirirdi.
İlk 3 oyunu oynamadığımı nereden çıkarttınız?

İlk 3 oyunu oynamadığımı nereden çıkarttınız?
Seriyi oynamaya 4'den başladım diyip cümleyi hiç bir şey kaybetmedim diyerek bitirmişsiniz. Bu cümle 1'den fazla yere çekilebilir. Eğer önceki oyunları oynayıp sonra 4'e tekrar döndüyseniz az çok bir fark olmuştur. Sonuçta bu oyunlar hikâye için değil karakterler arası bağlar için oynanır bence.

Seriyi oynamaya 4'ten başladım deyip cümleyi hiçbir şey kaybetmedim diyerek bitirmişsiniz. Bu cümle 1'den fazla yere çekilebilir. Eğer önceki oyunları oynayıp sonra 4'e tekrar döndüyseniz az çok bir fark olmuştur. Sonuçta bu oyunlar hikâye için değil karakterler arası bağlar için oynanır bence.

Haklısınız hocam ben bu kanıya belki saçma olabilir ama Marvel filmlerini kronolojik sıraya göre izledim daha çok keyif aldım o diyologlar içimde heee bu böyleymiş demem gerçekten fark yaratıyor ama yapacak bir şey yok sonuçta 4 çıkıyor bunu oynayacaz :D

Seriyi oynamaya 4'ten başladım deyip cümleyi hiçbir şey kaybetmedim diyerek bitirmişsiniz. Bu cümle 1'den fazla yere çekilebilir. Eğer önceki oyunları oynayıp sonra 4'e tekrar döndüyseniz az çok bir fark olmuştur. Sonuçta bu oyunlar hikâye için değil karakterler arası bağlar için oynanır bence.

Sizin yüzünüzden ilk 3 seriyi izlemeye gidiyorum şu an. 😬

Sizin yüzünüzden ilk 3 seriyi izlemeye gidiyorum şu an. 😬
Mümkünse 4.oyunu oynayacağınız dilde izleyin yani Türkçe dublaj ile oynayacaksınız 4.oyunu ilk 3 oyunu da dublajlı izleyin. Hikâye olarak bir şey beklemeyin yalnız dediğim gibi hikâye değil karakterler arası ilişkiler ve diyaloglar önemli.

Haklısınız hocam ben bu kanıya belki saçma olabilir ama Marvel filmlerini kronolojik sıraya göre izledim daha çok keyif aldım o diyologlar içimde heee bu böyleymiş demem gerçekten fark yaratıyor ama yapacak bir şey yok sonuçta 4 çıkıyor bunu oynayacaz :D
Eğer internette ufak araştırma yaparsanız PS3 emulatoru ile GTX 1650 ve Ryzen 5 2xxx hatta Ryzen 3 işlemcilerle bile oynanıyor(Sizin sisteminiz daha iyi olabilir). Stabil değil fakat oynanıyor. Ha eğer ben oynayacagim takıntınız yok ise YouTube üzerinden izleyin.

Mümkünse 4.oyunu oynayacağınız dilde izleyin yani Türkçe dublaj ile oynayacaksınız 4.oyunu ilk 3 oyunu da dublajlı izleyin. Hikâye olarak bir şey beklemeyin yalnız dediğim gibi hikâye değil karakterler arası ilişkiler ve diyaloglar önemli.

Ben aslında konsolda Uncharted 4 oynamıştım. Bir de PC de deneyeyim dedim. Tabii üzerinden çok fazla zaman geçtiği için pek bir şey hatırlamıyorum. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı