Uncharted Legacy of Thieves Collection zamlanır mı?

erendemiray7

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyunu kesinlikle almak istiyorum fakat alır almaz oynayamayacağım çünkü daha 2 ve 3'ü bitirmedim yani aradan vakit geçtikten sonra oynayacağım. Aklımdaki soru şu: PlayStation daha God of War'a zam yapmadı ve indirim yapıyor, şimdi ben sizce bekleyip Uncharted indirime girince mi almalıyım, yoksa erkenden almam zamlanmadan önce aldığımdan daha mı karlı olur?

Türkçe dublajlı şahane bir Sony oyunu için oyun ucuz bile ve 300 TL'den aşağı düşmez bence, zamlanma ihtimali yüksek. Alın derim.

Yılbaşından önce indirime girmez. Yılbaşında da 270 TL civarı olur bekleyebilirsiniz fakat alın bence. Zamlanacağını düşünmüyorum.

Eğer almadıysanız veya almayan var ise
(265,99 TL)
şöyle bir link bırakayım son 16 saat'i kalmış indirimin kod yarın gün ortalarına doğru aktifleşecek haberiniz olsun

Eğer almadıysanız veya almayan var ise
(265,99 TL)
şöyle bir link bırakayım son 16 saat'i kalmış indirimin kod yarın gün ortalarına doğru aktifleşecek haberiniz olsun
Etail üzerinden "etailegacy" kodu ile daha uyguna geliyor. Almayı düşünen varsa fazla düşünmesin. 😁

Sabah sabah zam haberini görünce hiç düşünmeden 256 liraya satın aldım. Atın ölümü arpadan olsun.

Geri
Yukarı