Underrated (tutulmamış) değeri bilinmeyen oyunlar

Return the Castle Wolfenstein.

Bilenlerin çoğu da Enemy Territory sayesinde öğrenmiştir. Ben ise DOOM 1993 ile hayranlık duyduğum id software sayesinde.

Dosya Ekleri

• 1583965432971.png
    1583965432971.png
    90,3 KB · Görüntüleme: 23
Hard Truck Apocalypse

ETS'nin atası ilk bilgisayar oyunlarımdan bir tanesi ve bende yeri çok ayrıdır. Küçüklüğümde 8-9 yaşlarımda oynardım müzikleri, atmosferi o ortamı beni çok etkiliyordu bu oyunu gördükçe, oynadıkça eski günleri deli gibi eğlendiğim o zamanları özlüyorum öyle bir etki bırakan bir oyun oldu.

Steam indirimlerde 1,80 TL civarı bir şey oluyor alın oynayın derim. Belki sevmeyebilirsiniz çünkü oyunun başlarda ağır bir ilerleyişi var birde yapay zeka aşırı kötü takip etme olayları falan var yani yeni deneyecekleri sıkabilir. Tabii ki benim gibi ilk bu oyunla tanışanların eminim ki onlarında bu oyunla çok anısı vardır :)
Eki Görüntüle 512384
ETS'nin atası 18 Wheels bence. Efsane oyundu bak hatırladım sayende. İbo'nun yallah şoför yallah müziği vardı. Şahsenem geceler günlerimi gömer vardı. :')

Biraz geçmişlere gidersek;
  • Mirror’s Edge
  • Spider-Man 2
  • Bioshock 2
  • The Saboteur
  • Outlast
  • Psychonauts
Günümüzde;
  • Vampyr
  • Evil Within 2
  • ASC Syndicate
  • Shadow of Tomb Raider
  • CoD: Advanced Warfare
  • Crew 2
  • Rage 2
  • No Man's Sky
  • Son olarak da en sevdiğim ve keşke değer görseydi dediğim 2 oyunlardan; Darksiders 3 ve Shadow of War.

Hepsi için yazmayacağımda gerçekten izlediğim okuduğum incelemeler kadarıyla Vampyr ve Rage 2 bu konuya dahil olan oyunlardır. Son zamanlarda oyun alma arayışı içine girmişitm Vampyr'e hem fiyattan dolayı da yakındım ama incelemeler izledim okudum soğuttu beni cesaret edip alamadım. Aslında bazen şu incelemelerede gereksiz takılıyoruz gibi geliyor Origins mesela çok gömüldü seven sevmeyeni vardı ama odyses'ten sonra baya gömüldü tam tersi bende Origins'ten aşırı zevk aldım hoşuma gitti.
Ets'nin asıl atası bence 18 wheel değilde King of the road vardı zamanında bilir misin ?

Geri
Yukarı