Underrated (tutulmamış) değeri bilinmeyen oyunlar

Son bir senede oynadıklarımdan Control gerekli ilgiyi görmemiş gibi hissediyorum. Oynanış epey keyifliydi, mekan-bölüm tasarımları müthiş yaratıcıydı. Grafikler, ışıklandırma, kullanılan renk paleti falan çok hoşuma gitmişti. Detaylara verilen önem de hakeza öyleydi. David Lynch oyun yapsa aşağı yukarı buna benzerdi.

Terraria hatta oynayan falan varsa multiplayer girelim be..
Terraria ala
Herkese serbest sosyal deney yaptım.

Bende var hiç yüzüne bile bakmadım odun kestim öyle kaldı. Ama 2D güzel oyun.
Terraria oynamak için wiki ye bakmak gerekiyor.Yoksa sadece ağaç kesip ileride işine yarayacak NPC ler için ev yapmayıp pot yapmayıp suspesious eye (bunun gibi bişeydi adı) ne diye bakıp Eye of the Cuthulu çağırmıyorsunuz (gece) zaten elinizde 1 kılıç oluyor.(Gerçi yenmesi kolay-NOT IN EXPERT MODE).Sonra yeniliyorsunuz.Başlarım böyle oyuna diyip atıyorsunuz.

Terraria ala

Terraria oynamak için wiki ye bakmak gerekiyor.Yoksa sadece ağaç kesip ileride işine yarayacak NPC ler için ev yapmayıp pot yapmayıp suspesious eye (bunun gibi bişeydi adı) ne diye bakıp Eye of the Cuthulu çağırmıyorsunuz (gece) zaten elinizde 1 kılıç oluyor.(Gerçi yenmesi kolay-NOT IN EXPERT MODE).Sonra yeniliyorsunuz.Başlarım böyle oyuna diyip atıyorsunuz.
E iyi de hocam terraria'da bu söylediklerinizin yapılması lazım zaten. Oyun "al eline balta iki üç ağaç kes, git biraz stone block topla" oyunu değil ki.

Geri
Yukarı