Undertale hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sans'ın o fandomundan bahsetmeyelim. :D
Ekran Alıntısı.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynamadım ve 8-bit görselliğe sahip hiç bir oyundan hoşlanmadığım gibi bundan da hoşlanmayacağımı biliyorum. İstediği kadar iyi bir hikayeye sahip olabilir. Benim bir hikayeden etkilenmem için, gördüğüm şeyin gerçekten var olabileceğine inandırılmış olabilmeliyim.

Oyunda birini öldürünce vicdanım sızlıyor, çok iyi yapmışlar. Sadece Megalonavia bile yeter.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bak ama PUBG de kaç kişiyi vuruyum bi'şey olmuyor.

Tüm savaşlar öyle. Bir kalbimiz var ortada ve saldırılardan kaçmaya çalışıyoruz. Ya öldürüyorsun ya da bağışlıyorsun ve hikayeye yön veriyorsun. Temel sonları göreceğim derseniz rahat 25-30 saatlik oyun. Temel sonlardan kastım normal ilk başlayanların genelde yaptığı son, herkesi bağışladığımız son ve herkesi öldürdüğümüz son. Ancak sanırım herkesi öldürünce bağışlamayı, herkesi bağışlayınca da herkesi öldürdüğümüz sonu yapamıyoruz.
Hocam oyunda bulmaca tarzı içerikler var mı? Pek beceremem de.
Oyunda birini öldürünce vicdanım sızlıyor, çok iyi yapmışlar. Sadece Megalonavia bile yeter.
Bak ama PUBG de kaç kişiyi vuruyum bi'şey olmuyor.
Aynen şarkı çok iyi.

Geri
Yukarı