Çözüldü Undertale iyi son yapmak için normal sonu bitirmek şart mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Undertale iyi son yapmak için önce normal sonu bitirmek şart mı? Şartsa normal sonun Save'ini indirip sonra oyunu sıfırlayıp iyi sona göre oynasam olur mu?
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum nasıl yaptığını tam detaylı olarak anlatır mısın?
Ve birkaç soru sormak istiyorum.
1- Normal sonu bitirmek kesinlikle şart mı?
2-Oyunu sıfırladım derken dosyalardan mı yoksa direk oyun içi menüden mi sıfırladın.

Lütfen dikkatli oku.
1-Normal sonu bitirmek şartmı onu bende çözemedim. Sanırım şart.
2-Oyunu oyun içi menüden sıfırladım, dosyalardan sıfırlamana gerek yok.
İyi sonu yaparken kesinlikle kimseyi öldürmemen lazım, papyrus savaşından sonra Papyrus'la flört etmeye git. Undyne savaşından sonra Undyne'a su ver sonra Undyne'nin evine git orada papyrus ile karşılacaksın gerisini oynarsın zaten :D.
Eğer sadece kimseyi öldürmeyip, kimseyle dost olmadan asgore ye çıkarsan yine asgore ile savaşıyorsun ve flowey sana arkadaş olmayı unuttun diyor. Bende bu hataya düştüm :(
kısaca özetlersek, normal sonu kimseyi öldürmeden yap sonra oyunu menüsünden sıfırla ve kimseyi öldürmeyip, herkesle dost olup iyi sona ulaş. Bu arada Papyrus'un evine gitmen yeterli olmaz. Papyrus'un evine gidip onunla flört etmen lazım.
Vay be yeni öğreniyorum ben de bunu. Hiç kimseyi öldürmeden bitirmiştim, bir tek zorunlu olarak çiçekle savaşmıştım bitirip bırakmıştım.

Keşke en başta koysalardı bunu, farklı bir son için kimseyi tekrardan oynatmak zorunda değiller. Başka oyunlarda da bundaki gibi ek bir özelliği açmak istiyorsan ikinci defa oynamanı şart koşuyorlar, bu da en nefret ettiğim olaylardan biri.

Evet, şart ilk önce flowey i bağışlaman gerek normal sonda, daha sonra iyi son yapabilirsin, Save olayı olabilir belki.

Normal sonu yapıp flowey i bağışlayıp. Menü de sıfırlaya basıp iyi son içinmi oynayacağım.

İyi son yapıyormuş gibi yapacaksın. Normal son olacak. Tekrar başlıcaksın tekrar yapınca olacak.

Hayır, istediği gibi normal son yapabilir isterse 1 canavar hariç hepsini öldürebilir ( sansdan önce 1 canavar bağışlaması lazım) ama asıl olay Omega floweyi bağışlaması şart. ( Karşınızda bir Undertale ve Undertale au manyağı var)

Hayır, istediği gibi normal son yapabilir isterse 1 canavar hariç hepsini öldürebilir ( sansdan önce 1 canavar bağışlaması lazım) ama asıl olay Omega floweyi bağışlaması şart. ( Karşınızda bir Undertale ve Undertale au manyağı var)

Ben iyi sonu bitireli 1 ay falan oluyor kanka. Çok güzeldi oyun. Normal sonu yaptım kimseyi öldürmeden. Sonra oyunu sıfırlayıp papyrus, undyne ile falan arkadaş oldum, kimseyi öldürmedim ve iyi son oldu.

Ben iyi sonu bitireli 1 ay falan oluyor kanka. Çok güzeldi oyun. Normal sonu yaptım kimseyi öldürmeden. Sonra oyunu sıfırlayıp papyrus, undyne ile falan arkadaş oldum, kimseyi öldürmedim ve iyi son oldu.
Dostum nasıl yaptığını tam detaylı olarak anlatır mısın ?.
Ve birkaç soru sormak istiyorum.
1- Normal sonu bitirmek kesinlikle şart mı
2-Oyunu sıfırladım derken dosyalardan mı yoksa direk oyun içi menüden mi sıfırladın

Yeni konular

Geri
Yukarı