Sürprizbozan Undertale Kötü Son

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sans ölüyor mu?

• Evet, ölüyor.

Oy: 12 63,2%
  • Hayır, ketçap şişesine vuruyoruz.

Oy: 7 36,8%

• Oy verenlerin toplamı
    19
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkçe yama ile oynadın sanırım... Ah şu çevirmenler...

Türkçe yama ile oynasam ne değişecek? Oyunu anlaman önemli. 1 kere anlayıp bitirmek mi? 8 kere boş boş ekrana bakıp bitirmek mi?

Türkçe yama ile oynasam ne değişecek? Oyunu anlaman önemli. 1 kere anlayıp bitirmek mi? 8 kere boş boş ekrana bakıp bitirmek mi?
Youtube Türkiye'den pes eden birisine bunu söylüyorsun aklında bulunsun. Türkçe yama çoğu yerde direk saçmalıyor.

Ben Sans'ın öldüğüne inanıyorum orada. Eğer Sans'ın orada ölmediği gerçek falansa oyunun tadı tuzu kaçar ben de, oyunun ciddiyeti falan kalmaz. Ketçap ne? Dalga mı geçiyorsunuz?

Ben Sans'ın öldüğüne inanıyorum orada. Eğer Sans'ın orada ölmediği gerçek falansa oyunun tadı tuzu kaçar ben de, oyunun ciddiyeti falan kalmaz. Ketçap ne? Dalga mı geçiyorsunuz?
Öldü ama arkadaş kendini kandırmaya çalışıyor. Eğer ölmemiş olsaydı inan ki Toby Fox sana bunun bir yerde mesajını illaki verirdi.

Arkadaşlar aklıma takılan bir şeyi sizinde fikirleriniz doğrultusunda çözebileceğimi düşündüm. Undertale kötü son kısmında sans sizce ölüyor mu? Yoksa sadece biz ona vurduğumuzda ketçap şişesine mi vurmuş oluyoruz? Bana sorarsanız ketçap şişesine vurmuş oluyoruz çünkü iyi sonda grillby's yerinde sans bize hamburger veya patates kızartmasını seçtiğimizde ketçap ister misin deyip montunun cebinden çıkarıyor. Fikirleriniz nelerdir?
Bence sen burada bize fikirlerimizi sormuyorsun. Fikrine sahip olmayanlara kendi fikrini dayatıyorsun. Zaten ölmemiş diyorsun ve bu düşünceni kimse değiştiremeyecek gibi gözüküyor. "Arkadaşlar aklıma takılan bir şeyi sizinde fikirleriniz doğrultusunda çözebileceğimi düşündüm" bu cümle yalan olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı