Undertale'da kaç son var?

Valentineee

Decapat
Daha fazla  
Selam, uzun bir aradan sonra tekrar Undertale başladım ama artık normal son haricinde farklı bir son yapmak istiyorum. Araştırma yaparken bir kanal 6 tane son olduğunu söyledi. Ben 3 diye hatırlıyorum o yüzden buraya sormak istedim kaç son var ve nasıl yapılır yazar mısınız?

Selam, uzun bir aradan sonra tekrar Undertale başladım ama artık normal son haricinde farklı bir son yapmak istiyorum. Araştırma yaparken bir kanal 6 tane son olduğunu söyledi. Ben 3 diye hatırlıyorum o yüzden buraya sormak istedim kaç son var ve nasıl yapılır yazar mısınız?
Hocam ana 3 son var, geriye kalan sonlar yanlış hatırlamıyorsam bir vahşi bir barışçıl yaptığın da falan oluyordu. O yüzden 6.

4 Adet son var; Tüm sonlar hakkın da özetlenmiş bilgi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnsanların genel olarak oynadığı bazılarını öldürüp bazılarını bağışladığında gelen son, True Pacifist, Genocide bir de isminizi FRISK yaptığınızda açılan bir zor mod var ancak bu sondan sayılıyor mu bilmiyorum. 3 ana son ve farklı yerlerde verdiğiniz kararlara göre de bir sürü ufak değişiklikli sonlar olması lazım. Ayrıca ek bilgi vereyim. True Pacifist sonu için önce neutral yani normal oynarken elde ettiğiniz sonu yapmanız gerektiği yazıyor. Buna da dikkat edin yapmak istiyorsanız.

İnsanların genel olarak oynadığı bazılarını öldürüp bazılarını bağışladığında gelen son, true pacifist, genocide bir de isminizi frısk yaptığınızda açılan bir zor mod var ancak bu sondan sayılıyor mu bilmiyorum. 3 ana son ve farklı yerlerde verdiğiniz kararlara göre de bir sürü ufak değişiklikli sonlar olması lazım. Ayrıca ek bilgi vereyim. True pacifist sonu için önce neutral yani normal oynarken elde ettiğiniz sonu yapmanız gerektiği yazıyor. Buna da dikkat edin yapmak istiyorsanız.

Tamamdır teşekkürler.

Selam,
Bildiğiniz kadarıyla iyi son, kötü son, normal son gerçekten var.
Onun dışında torieli öldürüp iyi son yapmaya çalıştığımız bir son var. Bu sona garip bir yolla ulaştım.
Uzun zamandır oynamadığım bu oyuna birkaç gün önce girdim unutmuştum her şeyi. Oynarken başlangıcı geçemedim, torieli öldürdüm. Ardından Undyne'la aramı yapmadım öldürmeden devam ettim sona geldiğimde floweyi bağışladım ve bana baştan başlamamı söyledi. Ben şok oldum neyse işte denedim denedim olmadı, oyuna devam et yazısına basmak yerine yeni dünya yaratmayı tercih ettim. Flowey kimseyi öldürmememi söyledi ve savaşmadık bile. Farklı olarak iyi son yapmaya karar verdim. Sonunda bitirince*kimseyi öldürmeyip,
Flowey karşıma çıktı ve bana birkaç şey söyledi... Ve ondan sonra oyuna giremedim
Aslında girdim ama aynı şeyleri söyledi, ve yeniden bile başlayamadım. Sanırım oyunu silmem lazım. Ve söylemek istiyorum ki oyunun asıl iyi sonu bence bu son. Çünkü tekrar oynamak istesem de oynayamıyorum. Ve şey floweyin son söylediği şeylerden biri ise oyunu silmememi istediğiydi. Çünkü herkes mutluydu. Ve oynamak istiyorsam tekrar her şeyi silmeliymişim. Tabii bunları tam olarak yazdığım gibi söylemiyor ama zaten kısa kestim. Ve floweye göre oyunda asıl tehdit oyunu oynayan bizmişiz. Her şeyi açıklamak istedim çünkü aslında iyi son, kötü son dediğimiz şeylerin hiçbirinin gerçek olmadığı... Fark ettiyseniz bütün dediğiniz sonların hepsini yapınca bile oyun sona ermiyor... Dünyayı silip tekrar oynayabiliyorsunuz... Ve bir şey daha aslında dünyaların hepsi oyuna kaydediliyor. Aynı her zaman yeniden doğmamız gibi... Ve flowey de bunu biliyor. Bu yüzden tavsiyem gerçekten dediğim gerçek sonu yapmak isterseniz;
-Torieli öldürün.
-Undyne'la savaşın fakat onu öldürmeyin/ kaçarken suyu verin*oynayan anladı:>
-Ve diğer kimseyi öldürmeyin.
-Son olarak asgorela savaşırken hasar verin ölene kadar, son anda bağışlayın.
Bunları yapınca flowey size pyparusla konuşmamızı söylüyor, dünyayı silerseniz ve yeni dünyaya girerseniz-başta kullandığınız aynı isimle- ve iyi sonda yaptığınız her şeyi yaparsanız oyun bitiyor
Ay üzgünüm çok fazla heyecanlanıp yazdım ehe, kimse bilmediği için yazmak istedim...
Umarım spoi filan olmamıştır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı