Undertale'ın hangi yönünü seviyorsunuz?

Arkadaşlarımın anlattığı;

Esrarengiz ve derin dünyalar,
Karmaşık hikayeler,
Sizi kendine bağlayan sıcacık karakterler.
Güçlü bosslar ve bosslara karşı taktikli savaşlar.

Ben oynadığımda 1 saatte biten,
Kısacık bir hikaye ve karakterler ile bağ kuracak kadar hiçbir sohbetin olmaması,
Oyun sonlarına göre 5, 6 ve 7 boss olması.
Olan dünyalar, ev, soğuk bölge, sıcak bölge ve direk saraya giden bir şehir.
Ayrıca o doktor olan canavarın sizi sürekli araması çok ama çok can sıkıcı.

8 TL'ye değmedi.

Sana tavsiyem anlamadıysan videolarını izleyebilirsin ha bu sana spoiler olur izlemeye debilirsin ama bence tekrardan şans ver seviceksin sana erken spo vereyim iyi son yap herkese karşı iyi davran sonunda mutlu olacaksın :D.

Umarım beğenirsin dostum.

Abi çok derin değil ya abartılmış bence. Duygusal bir bağ kuramadım oyunla çünkü kısa sürüyor diyaloglar. Sadece o bilim adamı/kadını canavar çok diyalog kuruyor o kadar.

Dostum evet toriel seni fazla arıyor ama sana değer veriyor çünkü onun eskiden neyse spo olur diye söylemek istemiyorum ön yargılı olma bence oyunun iyi sonunu yap oyunu bırakamayacaksın sonra kötü sonu yapıp ağlayaacksın sonra tekrar iyi son yapacaksın sonra gizemlerini arıyacaksın buldukça mutlu olacaksın :D.

Soundtrackleri haricinde sevdiğim bir oyun değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle bu soundtrack'e bayılıyorum.

Soundtrackleri haricinde sevdiğim bir oyun değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Neyini sevmediğini açıklar mısın dostum merak ettim :D.

Neyini sevmediğini açıklar mısın dostum merak ettim :D.
Çok sıkıcı. Ben tempolu, taktiksel olmayan ve labirent gibi olmayan oyunları seviyorum, son zamanlara kadar açık dünya aşığı iken yeniden FPS oyunlarına sardım yeniden. Undertale fanları da oyunu çok abartıyor oyunu. Temposuz ve çok sıkıcı bir oyun yani, fightları da beceremiyorum.

Atmazsam olmaz:

Anlayamadım bende. Çok abartılı bir şekilde övdü.
Dostum evet toriel seni fazla arıyor ama sana değer veriyor çünkü onun eskiden neyse spo olur diye söylemek istemiyorum ön yargılı olma bence oyunun iyi sonunu yap oyunu bırakamayacaksın sonra kötü sonu yapıp ağlayaacksın sonra tekrar iyi son yapacaksın sonra gizemlerini arıyacaksın buldukça mutlu olacaksın :D.
Kanka ben hepsini yaptım. Tat alamadım ki oyundan onu diyorum. Abartılmış bir oyun bence.

Çok sıkıcı. Ben tempolu, taktiksel olmayan ve labirent gibi olmayan oyunları seviyorum, son zamanlara kadar açık dünya aşığı iken yeniden FPS oyunlarına sardım yeniden. Undertale fanları da oyunu çok abartıyor oyunu. Temposuz ve çok sıkıcı bir oyun yani, fightları da beceremiyorum.

Undertale fanlarına sordun mu ki neden seviyorlar ya da onlara önceden dedin mi gerçekten ilk oynadığında sevdinmi diye çünkü bende ut fanıyım Ppm'den anlaşılıyordur ama oyunu ilk oynadığımda sevmemiştim dediğim gibi her zaman sana doğru müziği ve güzel bağı iyiliği gösteriyor oyun anlamadım neden sevmediniz diye yargılamıyacağım çünkü ilk oynayışınız bilmyiorsunuz :D.

Geri
Yukarı