Undertale'ın hangi yönünü seviyorsunuz?

Undertale fanlarına sordun mu ki neden seviyorlar ya da onlara önceden dedin mi gerçekten ilk oynadığında sevdinmi diye çünkü bende ut fanıyım Ppm'den anlaşılıyordur ama oyunu ilk oynadığımda sevmemiştim dediğim gibi her zaman sana doğru müziği ve güzel bağı iyiliği gösteriyor oyun anlamadım neden sevmediniz diye yargılamıyacağım çünkü ilk oynayışınız bilmyiorsunuz :D.
Ya hayır oynadım ki eleştirisini yapıyorum. Ayrıca 7-8 ay 3-4 kes bitireli.
Hatta kötü moda erişmek için bölgelerde belirli miktar kadar yaratık keseceksin.

Ya hayır oynadım ki eleştirisini yapıyorum. Ayrıca 7-8 ay 3-4 kes bitireli.

Dostum bilmiyorum indie oyunlara karşı belki sevmemezliğin vardır ama bilmiyorum. Bir şey diyemem sevmemişindir sana nasıl sevmedin ya oyun oynamayımı bilmiyorsun diyemem zevkler ve renkler tartışılmaz ama gerçekten süper :D oyun.

Dostum bilmiyorum indie oyunlara karşı belki sevmemezliğin vardır ama bilmiyorum. Bir şey diyemem sevmemişindir sana nasıl sevmedin ya oyun oynamayımı bilmiyorsun diyemem zevkler ve renkler tartışılmaz ama gerçekten süper :D oyun.
Hayır sıra-tabanlı, rpg oyun türlerine bayılırım ben. Bence de tartışılmaz. Ben neden seviyorsun diye sorgulamıyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı