Çözüldü Unexpected Store exception hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Deniz K.

Hectopat
Yer
Ankara/Yenimahalle
Önce de mavi ekranlar konusunda 2 tane konu açtım önerilenleri yaptım fakat hala mavi ekran hatalarını almaya devam ediyorum. Sorunu çözmek istiyorum. Dump dosyası aşağıda vardır.

Çözüm
Büyük ihtimalle güç kaynağını değiştirdikten sonra sorununuz çözülecektir. Güç kayıplarının sebebi PSU başka sebebi yok.
Bence PSU dan kaynaklı 110 liraya kalitesiz bir PSU aldığınızı söylüyorsunuz 4. sayfada dikkat etmemişim oraya. Sorun PSU dan olmalı.

Tamamdır teşekkür ederim.
PSU'yu alınca testler yapacağım ve orada mavi ekran almazsam konuyu çözüldü olarak işaretleyip en iyi yorumu size vereceğim.
Merhabalar tekrardan aklıma bir şey takıldığından yazıyorum güç kayıplarının PSU'dan başka sebebi var mı? Yani PSU'mu değiştirmek sorunlarımı çözecek mi?

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle güç kaynağını değiştirdikten sonra sorununuz çözülecektir. Güç kayıplarının sebebi PSU başka sebebi yok.

Çözüm

Sorunum düzeldi ve düşündüğünüz gibi PSU'dan kaynaklı bir sorunmuş en iyi cevap şıkkı gözükmüyor gözükse verecektim yine de teşekkürler.
Konu kapansın lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı