Unity için gerekli olan nedir?

kılıç_46

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, ben bu konuda oldukça yeniyim fakat öğrenmek istiyorum.
Bilgisayarımın özelliği :
AMD Phenom 2.20 ya da 2.30 GB idi galiba, RAM 2 GB, 32 Bit and Windows 7 kullanmaktayım. Yeni bir aşamaya(Yeni bilgisayar) geçinceye kadar Unity öğrenmek için boş kalmak istemiyorum bu sebeple Unity kullanabilir miyim? Kullanabilirsem de hangi sürümünü kullanabilirim? Ve bunun içinde Free olan bir kurulum paketi ve eğitim kaynağı önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Ne yapmak istiyorsun untityeni bilgisayar edinmem uzun sürür ise programlama devam ve bu süreçte Unity kullanımını öğrenmek uyg ya da oyun üzerinde kendimi geliştirmek istiyorum.

Ne yapmak istiyorsun untitC# öğreniyorum bir süredir. Yeni bir bilgisayar edinmem uzun sürecek gibi bu sebeble ve bu süreçte Unity kullanımını öğrenmek istiyorum. Oyun ve mobil uygulaması üzerinde kendime yeni kazanımlar katmak istiyorum.

Ne yapmak istiyorsun untity de.
C# öğreniyorum bir süredir. Yeni bir bilgisayar edinmem uzun sürecek gibi bu sebeble ve bu süreçte Unity kullanımını öğrenmek istiyorum. Oyun ve mobil uygulaması üzerinde kendime yeni kazanımlar katmak istiyorum.

Bu sistemle cok agir ilerlersin hatta ilerleyemeyedebilirsin belki de o kadar söyleyeyim.
Ama başka nasıl bir çalışma tekniği uygulayabilirim ki ? Şuan C# console, kendi örnek arşivim ve yakında bir kaç çalışmamdan sonra C# nesnel yapısı ile örnek çalışmalar ve kendi arşivim gibi adım adım ilerlemeye çalışıyorum. Kodlamada yaşadığım sorunlar profesyonel bir destek almadığımdan çözümü bir aylık zamanımı dahi alabiliyor. Ama bittiğinde ,sorunun çözümünden daha fazlasını katıyorum. Ama kendime katacağım her teknik bilgi ve yönlendirmeyi severek öğrenmek isterim. Bilgisayarım çok iyi değil şuan lakin bakacağım bir çaresine,Allah büyük.

Unity 5 indirip deneyebilirsiniz fakat güncel sürümler için bu sistem yetersiz kalacaktır. Maalesef Unity her yeni sürümde daha fazla kaynak kullanan hale gelmeye başladı :(.

Unity 5 indirip deneyebilirsiniz fakat güncel sürümler için bu sistem yetersiz kalacaktır. Maalesef Unity her yeni sürümde daha fazla kaynak kullanan hale gelmeye başladı :(.
Bunu deneyeceğim en azından öğrenmek için bir adım atmış ve eğer kaldırırsa bilgisayarım, programın temel kullanımını öğrenmeyi denerim. Teşekkür ederim.😇

Yeni konular

Geri
Yukarı