Çözüldü Unity masaüstü kısayolunda 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cankurt225

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Unity öğrenmek ve oyun yapabilmek için indirip ders almaya başlayacaktım ama indirdim ve açamadım.
Masaüstündeki kısayola basarsam şöyle;

1622035581258.png

Unity Hub üzerinden proje açıp tıklarsam da şöyle;

1622035653764.png

Oluyor ve nedenini bilmiyorum.

Daha önce benzer konu üzerinden yazmıştım ancak yeni bir konu başlığıyla yazmamın daha ulaşılabilir olacağını düşündüm. Unity açılırken 0xc00007b hatası nedeniyle açılmıyor ve proces monitör ile rapor oluşturdum (eski konudan yaralanarak) bakıp yardım ederseniz teşekkür ederim .Logfile.rar

Dosya Ekleri

• 1622035566015.png
    1622035566015.png
    1,8 KB · Görüntüleme: 76
Unity.exe'nin raporunu oluşturun.

1622035566015.png
Kısayolun raporunu oluşturun.

Untity Hub üzerinden proje uloşturup tıkladığımda da açılmıyor ve.

1622036403797.png

Diyor kapatıp açtığımda da projeler gidiyor.

Dosya Ekleri

• 1622036349862.png
    1622036349862.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 45
Dostum sistemini paylaşacağına Process Monitor raporu paylaşsan da çözsek sorununu keşke. Sistem bilgisiyle çözülecek bir şey değil bu. Bir tane rapor paylaşacaksınız, sorununuz çözülecek.

Geciktiğim için özür dilerim 2020 sürümünü kaldırıp 2019 yükledim yine aynı oldu dediğiniz yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki adımları hepsini yaptım ama sonda Unity'i çalıştırdığımda raporlar düşmedi.

1622106269341.png
Dostum sistemini paylaşacağına Process Monitor raporu paylaşsan da çözsek sorununu keşke. Sistem bilgisiyle çözülecek bir şey değil bu. Bir tane rapor paylaşacaksınız, sorununuz çözülecek.

Logfile.rar işte rapor yardım eder misiniz? @Jayce

Son düzenleme:
Geç cevabım için kusura bakmayın. Biri baksaydı keşke benim yerime. Raporunuz eksik. Filtre ayarlarınız böyle olsun, rapor alma işlemini uygulamayı açmadan başlatın ve hata mesajı gelene kadar rapor almayı durdurmayın.
Eki Görüntüle 1043736

Dediğiniz yaptım sol altta sonsuza kadar gidiyor gibi :D ne zaman atayım raporu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı