Unity'de "Object reference not set to an instance of an object" hatası var

Rieuxx

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Unity'nin learn Unity kısmından Tutorial'ları yaparak programın arayüzünü öğrenmeye çalışıyordum lakin iş bir noktada asset eklemeye geldi. İnternetten asset import etmeye daha doğrusu. O noktada asseti kütüphaneye ekleyip open in Unity dediğimde "nullreferenceexception: Object reference not set to an instance of an object" hatasını alıyorum. Ve daha bu noktada Unity'de tek satır kod yazmamıştım. Yardım eder misiniz?

Bu ne abi chatgpt cevabı gibi

Selam. Unity'nin learn Unity kısmından Tutorial'ları yaparak programın arayüzünü öğrenmeye çalışıyordum lakin iş bir noktada asset eklemeye geldi. İnternetten asset import etmeye daha doğrusu. O noktada asseti kütüphaneye ekleyip open in Unity dediğimde "nullreferenceexception: Object reference not set to an instance of an object" hatasını alıyorum. Ve daha bu noktada Unity'de tek satır kod yazmamıştım. Yardım eder misiniz?
Hangi asseti, hangi sürüme kurduğunu ve hataları resim şeklinde atarsan yardımcı olmaya çalışırım

Bu ne abi ChatGPT cevabı gibi.

Hangi asseti, hangi sürüme kurduğunu ve hataları resim şeklinde atarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Çok genel basit bir açıklama yaptım. Konu sahibi detayları söylediğinde detaya ineceğiz zaten.

Sorunu çözdüm sağ olun. Log out log in yapınca düzeldi zira sorun temelde Unity'nin interneti gormemesiydi cozduk.

Geri
Yukarı