Universal bypass güvenli mi?

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Universal Bypass sitesi bu eklentiyi bir süre kullandım ama emin olamadım. Her siteye erişim olması ve gizlilik politikası sanırım yok sitenin. Sizce güvenli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
FastForward isimli eklenti daha güvenli olabilir. Açık kaynak kodlu bir eklenti. Redditteki PiratedGames subredditinde bir dönem öneriliyordu Universal Bypass ama bir süre önce önerilerden UB’yi kaldırıp FastForward’ı eklediler. Güvenlik konusunda bilgili kişiler tarafından düzenleniyor orası.

Bulamadım kendisini ama universal bypass bir süre kullandım sorun oluşmadı sizce güvensiz bir eklenti mi? Bayağı kullananı var diye duydum @Tibet Ulubey hocamız da anlatmış eklentiyi
Ben de kullandım uzun bir süre, bir sıkıntı yaşamadım ama kendi kendime güvenliliğini sorgulayacak bilgim yok maalesef.

Bahsettiğim eklenti bu: Home - FastForward

Bunu şahsen kendim hiç kullanmadım ama PiratedGames subredditine güveniyorum.

Ek Açıklama 2022-01-12 005055.jpg

Universal Bypass eklentisinin kendi sitesinde bunu desteklemediklerini söylüyorlar ve bu projenin devamı olan FastForward'ı önermişler. Ben FastForward kullanıyorum şimdilik tavsiye ederim.

ben universal bypass in ayarlarına girdiğim zaman
1641938196229.png

Gizlilik politikasını tıkladım ve beni Privacy Policy diye bir siteye yönlendirdi.

Siteyi VirusTotal'de tarattım temiz çıktı sizce bir sorun olur mu? Vt sonuçu: VirusTotal
Modemi resetlememe gerek var mı?
GitHub sayfalarını buldum Hell.sh
Arkadaşlar endişeleniyorum lütfen cevap verin.
Lütfen bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı