Unlost Eco V2 alınır mı?

Hangi YouTuber'i kovalıyoruz kanka 3050'li sistem için😣
Bir fikir sahibi olalım ve hiçde PC toplamayı bilmiyoruz o yüzden hazır sistem istiyoruz bir şeyler atarsanız bilgi sahibi olmus oluruz arkadaşlar.

Hangi YouTuber'i kovalıyoruz kanka 3050'li sistem için😣
Bir fikir sahibi olalım ve hiçde PC toplamayı bilmiyoruz o yüzden hazır sistem istiyoruz bir şeyler atarsanız bilgi sahibi olmus oluruz arkadaşlar.
Açıkçası bende çok bilmiyorum. Bir arkadaşım "Donananım Arşivi" nden almış. Diğerini bilmiyorum elimde şöyle bi ss var.

Dosya Ekleri

• 78f3ced2-19ca-4f84-a13a-b3686711485d.jpg
    78f3ced2-19ca-4f84-a13a-b3686711485d.jpg
    138,4 KB · Görüntüleme: 43
Hayır uzak durun.
Unlost videolarda sistem kendi oynadığı oyunu açıyor diye satıyor.
Genel izleyicisi çocuklar olduğu için unlost abim yapmış iyidir kesin diye atlıyorlar.

Normalde Vatan'dan önermezdim. Vatan eskiden diğer yerlere göre daha pahalı olurdu. Şimdi diğer sitelerin hiçbir farkı kalmamış. Üstüne dandik işlemci modelleri kullanıyorlar.

Bu sistemi öneririm. İleride 8 GB RAM takviyesi yapmasını şiddetle öneriyorum.

8 GB RAM i3 10. nesil H510 anakart? Yeterlidir sanırım bu fiyattan daha aşağıya 2060'lı sistemler satıldı.

8 GB RAM i3 10. nesil H510 anakart? Yeterlidir sanırım bu fiyattan daha aşağıya 2060'lı sistemler satıldı.

Şu an satılıyor mu peki? :D Bu fiyata bundan daha iyisini bulun, ondan sonra yorumumu kötüleyin lütfen. 10K'ya bundan iyi sistem şu anda yok. Forumdaki arkadaşların bazıları gerçekten garip.

Geri
Yukarı