Unlost X alınır mı?

Bu unlost'muş g2 falan filan hepsi hikaye bu adamların işi ne ki kafalarına göre parası etmeyecek sistemleri öneriyorlar onu anlamadım. Unlost dediğiniz şahıs anca half life 1 oynuyor bu adama mı güveniyorsunuz ağzı anca küfür yapan kişi bu hiç alma o sistemi aşırı pahalı olmuş. Bu arada aklında olsun amd sistem alacaksan anakartı msi sakın alma amd tarafında msi markası çok dandik oluyor sürekli sorun yaşarsın. Gigabyte, Asus falan al anakartı.
O bilgisayar ilk satışa sunulduğunda 2.600 TL' ydi. Bilip bilmeden konuşmayın. Kendisi dedi zaten, fiyatlar artacak artmadan alın diye. Azıcık takip etseniz anlardınız zaten.

M2 ssd almayıp yerine Rx580 alabilirsin,lakin sistemi indirim zamanlarında kendin parça parça toplarsan daha güzel bir sistem ortaya çıkar.

Bu unlost'muş g2 falan filan hepsi hikaye bu adamların işi ne ki kafalarına göre parası etmeyecek sistemleri öneriyorlar onu anlamadım. Unlost dediğiniz şahıs anca half life 1 oynuyor bu adama mı güveniyorsunuz ağzı anca küfür yapan kişi bu hiç alma o sistemi aşırı pahalı olmuş. Bu arada aklında olsun amd sistem alacaksan anakartı msi sakın alma amd tarafında msi markası çok dandik oluyor sürekli sorun yaşarsın. Gigabyte, Asus falan al anakartı.
Koskoca msı markasını kötüleyebiliyosunya valla helal olsun kardeşim :) yıl olmuş 2019 nasıl kötü olabilir dediğin marka :) birde şehir efsanesi var tabi çok ısınıyor diye kim uyduruyor bunları gerçekten merak ediyorum

Koskoca msı markasını kötüleyebiliyosunya valla helal olsun kardeşim :) yıl olmuş 2019 nasıl kötü olabilir dediğin marka :) birde şehir efsanesi var tabi çok ısınıyor diye kim uyduruyor bunları gerçekten merak ediyorum

Isınıyor demedim, MSI markasını hiç sevmiyorum zaten adam akıllı ürün yapsınlar bir şey demeyelim biz de. 8GB RAM kullandıkları laptopla bile 6-7K fiyatı var yazık günah ya. Daha geçen gün durduk yere MSİ R7 370 yandı ayrıca MSİ 970 Gaming anakartımı da bozdu, şu an para verilip alınacak marka değil. Kaç sene önce çıkmış hala taş gibi çalışan GTX 275 aldım Asus Marka bundaki soğutucu şu anki kartlarda yok biliyor musun bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınıyor demedim kör gözlerin için doktora git bence msi markasını hiç sevmiyorum zaten adam akıllı ürün yapsınlar bir şey demeyelim biz de 8GB RAM kullandıkları laptopla bile 6-7K fiyatı var yazık günah ya. Daha geçen gün durduk yere MSİ R7 370 yandı ayrıca MSİ 970 Gaming anakartımı da bozdu şuan para verilip alınacak marka değil. Kaç sene önce çıkmış hala taş gibi çalışan GTX 275 aldım Asus Marka bunda ki soğutucu şuan ki kartlarda yok biliyormusun bunu?
Birincisi notebook fiyatları zaten belli bunu söylemeni anlayamadım araştırmıyorsun diğerlerini falan hiç galiba. İkincisi MSİ dediğin marka ekran kartı ve anakart da başı çeken markalardan birisi şuan da. Elektronik parça alıyorsun bozulma da olur sorunsuz da olabilir. Senin aldığın 1 parça bozuldu diye koskoca markayı burada insanlara kötü gösterme!
He birde unlostmuş vs bu adamlar sadece sistemin reklamını yapıyorlar o adam hazırlamıyor sistemi. Hazırlayan kişiler inventus vs firmalar. Yıllardır bu işin içindeler. Sistemin verdiği değerler belli test videoları belli ne güvensizliğin var anlayamadım.

birde şehir efsanesi var tabi çok ısınıyor diye kim uyduruyor bunları gerçekten merak ediyorum
Bu dediğiniz AMD işlemciler için mi, ekran kartları için mi? İşlemcilerde bir şey yok ama ekran kartları oldukça ısınır. Pubg, Apex gibi oyunlarda 70+derecelerde geziyor ben bu değeri Nvidia tabanlı kartlarımın hiç birinde görmedim.

Birincisi notebook fiyatları zaten belli bunu söylemeni anlayamadım araştırmıyorsun diğerlerini falan hiç galiba. İkincisi MSİ dediğin marka ekran kartı ve anakart da başı çeken markalardan birisi şuan da. Elektronik parça alıyorsun bozulma da olur sorunsuz da olabilir. Senin aldığın 1 parça bozuldu diye koskoca markayı burada insanlara kötü gösterme!
He birde unlostmuş vs bu adamlar sadece sistemin reklamını yapıyorlar o adam hazırlamıyor sistemi. Hazırlayan kişiler inventus vs firmalar. Yıllardır bu işin içindeler. Sistemin verdiği değerler belli test videoları belli ne güvensizliğin var anlayamadım.

Az araştır anakart arızaların da başı çeken marka asus ve msi özellikle amd tarafında bu iki marka tam suçlular 😊 Gigabyte dururken gittik msi aldık bela ettik başımıza.

En son dediğiniz anakart mevzusunu araştırıcam teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı