Unlost'un soyledigi yalan

Egoistlik gibi geliyor bana sanki diğer kanalları aşağılıyor gibi, hep yapıyor bunu takipçileri de uuu cantuğ abim bizim için Türkiye'ye ilk kez getirdi awww yapıyor.

Her şeyi abartmayi cok seviyor diger kanallari assagiliyor... Ve sanki topladigi bilgisayarlar cok guzelmis gibi biz bu bilgisayarlari yaptığımiz zaman bu bilgisayarlardan iyisi olmuyor diyor. Sirf bu yaptiklarindan dolayi sevmemeye başladım bu adami.

Arkadaslar unlost, Instagram storysinde kendisine gelen 3090 kartini paylasiyor. Ve burada soyledigi bir cumlede bu kart Türkiye'de sadece bende var diyor. Gaming X modeli. Fakat ayni model donanim arsivinde de var? Unlost neden boyle yalanlar soyluyor?

Donanım arşivi ile arası bozuk olduğundan normal gibi geliyor.

O tip yalanları sadece Unlost söylemiyor. Televizyonu aç, 2 reklam izle. En iyi biziz, %99,99999 kadarını şöyle yapıyor gibi ifadeler görebilirsin. Altına da kendisini yalancı çıkartmayacak ufacık not düşer.

Unlost da şu an gayet güzel bir şekilde Türkiye'de ifadesine ek olarak "Eskirşehir'de sadece bende var", "Bizim ilçede sadece bende var", "Bizim mahallede sadece bende var", "Bizim apartmanda sadece bende var", "Bizim dairede sadece bende var", "Bizim ailede sadece bende var", "Adı Cantuğ olanlarda sadece bende var", "İnşaat mühendisliği mezunlarında sadece bende var"... şeklinde söyleyebilir.

Çok takmayın.

Daha çok egoistlik ve idrar yarıştırma meselesi olduğunu düşünüyorum. "Haha, sadece bende var, başkasında yok! Ben ön plana çıkayım, ben para kazanayım, herkes bana toplansın, ben böyleyim, ben şöyleyim, başkaları ne?" gibi düşünce yapılarından dolayı böyleler.

Üstelik bunu yapan sadece Unlost değil. İnternete bir bakın, herkes neler neler yapıyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı