Unlost'un FPS yükseltme rehberini nasıl buldunuz?

Teşekkürler Unlost abi +200Fps alıyorum.
maxresdefault.jpg

Deneyen, faydasını gören var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada forum ile bir platform veya bir topluluk arasında olay çıkartma niyetim yok. Bunu baştan belirtiyorum ki ortada hiçbir gerginlik yokken kimse gelip işgüzarlık yapmasın. Laf atmadan adamın çıkardığı içeriğin ne kadar faydalı olduğunu konuşacağız.

Bence iyi değil yani fazla arttırmıyor 10 FPS falan fark ediyor.

Ne yani şimdi, böyle çözümler varken ben gidip sistemi mi boşuna mı dizdim enayi gibi tüh???? Bunların FPS donanımda bulunanın ötesine gitmez.

Ama dipnot bu arkadaşımızındı sanırım, eski bir videosunda söylediklerini yaptığımda Q6600' HD5770'li bilgisayarımda, 10 küsür fps fazladan almıştım. Hakkını yememek lazım. Ama bence söylediği gibi 60>200 biraz clickbait olmuş. Bunu gören intel HD4000'li arkadaş direk tıklar mesela :)
FPS aldığım oyun CS:GO'ydu. Yine arkham knight oynayamadım yani :D
hd4400 kullanıyorum ve leş gibi. Videoya girmek hayvan olsam içgüdümde olurdu. Yaptıkları bende 68 fps'den 74'e çıkardı. (csgo ve dediklerinin hepsini yapmadım)

Aynı donanımla 60 yerine 200 FPS vereceğini söylüyorsa bir videonun kapak fotoğrafında, inanmak için aptal olmak gerek zaten. 3-5 FPS arttırma potansiyeli olan basit, herkesin bildiği ayarları uzun araştırmalar sonucu, deep web'in derinliklerinden bulmuş gibi davranarak çocukları kandırıyor. Ya da kimseyi kandırmaya çalışmıyor sadece kendisi fazla cahil. CS:GO'da FPS'im çok yüksek bakın diye gösterdiği sistemin çeyreği gücünde bir bilgisayara sahip olmayan çocuklar da bir ümit tıklıyor videoya. Çoluğun çocuğun duygularıyla oynamaktan fazlası değil bu tip videolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı