Unranked maçta karşıya Prime geliyor

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Arkadaşımla beraber Prime olmadığı için unranked girmiştik ve bir de baktık ki karşıya 1 tane Prime'ı olmayan 5 tane 5 sene tecrübe jetonu olan adamlar geldi. İlk önce 2 kişi girdiğimiz halde karşımıza neden 5 kişi geliyor, 2.si ise neden bu insanlar ranked yerine unranked oynayıp oyundan zevk almamızı önlüyor? Normalde Prime gitmeden önce 18 seviye ve nova 3 idim. Yaklaşık 140 saatim var ve bu 5 yıl tecrübe jetonu olan arkadaşlara karşı hiçbir şey yapamıyorum ve yanıma da zaten oyuna yeni başlamış insanları atıyor. Bunu önleyecek bir şey yok mudur artık? CS:GO'ya küfürler etmekten ben yoruldum ama oyun karşıma böyle insanları atmaktan sıkılmadı.
Mesela bu maçta Prime'ı olan arkadaşımla girmiştim ve normal bulmuştum fakat burada ise takımımdaki 3 trollcü maçtan ayrıldı ve doğal olarak kaybettik.

1627220922522.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 5 tane prime bile gelebilir haberin olsun. 5 yıllık jeton iyi oynama gibi bir şey ifade etmiyor. Unranked'da da tabi ki trol gelir, bu gâyet doğal. Adam akıllı MM oynayacaksan 120 lira vericeksin, başka yolu yok.

Sinir bozucu bir olay Prime'ı olmadan benim gibi oyunu severek oynayan az kişi var zaten onları da kendilerine düşman edecekler en sonunda.
Hocam 120 lira veremem diyorsanız Valorant geçin derim, eğer rankınız iyi olsaydı Faceit oynayın derdim de ne yazık ki Nova 3.

Prime'ları varsa neden unranked giriyorlar 😡
Bu konunun seçkin hesapla bir alakası yok bence. Bir R6 oyuncusu olarak her zaman unranked girerim. Elimi alıştırmak için, yeni taktikler denemek için veya sanki ranked oynuyormuşum gibi oynayıp kendimi test etmek için. Sonrasında ranked girdiğim zaman elimin ısınmış olması falan iyi oluyor. Sonuçta CS, Valorant veya R6'da belli bir seviyeye çıktık diye sadece ranked atacağımız anlamına gelmiyor.

Bu konunun seçkin hesapla bir alakası yok bence. Bir R6 oyuncusu olarak her zaman unranked girerim. Elimi alıştırmak için, yeni taktikler denemek için veya sanki ranked oynuyormuşum gibi oynayıp kendimi test etmek için. Sonrasında ranked girdiğim zaman elimin ısınmış olması falan iyi oluyor. Sonuçta CS, Valorant veya R6'da belli bir seviyeye çıktık diye sadece ranked atacağımız anlamına gelmiyor.

Unrankedda da ısınabilirsiniz değil mi? Sanırım böyle düşünüyorsunuz.

Geri
Yukarı