Unreal Engine düzgün açılmıyor

onurgencaygokce

Centipat
Merhabalar. Format attıktan sonra her şey normal çalışırken, unreal engine açtığımda arayüzünde simgelerin üzerine geldiğim anda simge özellikleri yerine siyah kutucuklar açılarak arayüzü bozuluyor. Bir sürü şey denedim fakat düzelmiyor. Bu sebepten dolayı programı kullanamıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• hata.jpg
    hata.jpg
    156,4 KB · Görüntüleme: 128
Sürücüyle alakası olduğunu sanmıyorum. Galiba formattan sonra ilk kez açmışsınız, Unreal Engine, projenin dosyalarını okuyor. 12.000 küsür asset var, bitmesini bekleyin.
Yüklemelerin tümü bittikten sonra da tamamen aynı sorun devam ediyor. Ve arayüz neredeyse etkisiz. Fotoğraf gibi duruyor diyebilirim. Mouse ile arayüz üzerinde gezindikçe, bu siyah pencereler tüm sayfayı etkiliyor.Teşekkür ederim :)

Evet son 3 sürümü de denedim ama hiçbir şey değişmiyor maalesef. Teşekkür ederim. Ayrıca Hazırlamış olduğum oyun projesinin paketlemiş olmama rağmen, o da aynı hatayı gösteriyor. Teşekkür ederim :)
İlk defa böyle bir sorun görüyorum. UE forumuna sorun bence. Editörler cevap veriyor. Çözümü bulursanız buraya da yazar mısınız? Bizim de başımıza geldiğinde projeler güme gitmesin :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı