Çözüldü Unreal Engine'de Packaging Error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

selimkaratas

Picopat
Daha fazla  
Sürekli olarak şu hatayı alıyorum:

Uathelper: Packaging (Android (ETC2)): Error: The ndk API requested '21.4.7075529' not installed in C:/NVPACK/android-sdk-windows/ndk/21.4.7075529/meta/platforms.json
Packagingresults: Error: The ndk API requested '21.4.7075529' not installed in C:/NVPACK/android-sdk-windows/ndk/21.4.7075529/meta/platforms.json

İndirdiğim bütün Ndk'lerde böyle. Sadece bu sürüm değil.

Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Ndk'yı hatasız kurduğunuzdan eminsiniz değil mi? Tavsiyem tekrar kurulum gerçekleştirin.

Bu hatayı ilk Android projemde ben de almıştım. Kurduktan sonra proje ndk sürümünü algılayamıyor.

Proje ayarlarında "packaging" sekmesinde Android bölümüne gel, ndk kısmına indirdiğin sürümü seçebiliyor olman lazım. Seçtikten sonra projeyi yeniden başlatıp tekrar paketlemeyi dene.

Başka bir çözüm buldum ndk API level kısmını latest yaptım sorun çözüldü.
NDK'yı hatasız kurduğunuzdan eminsiniz değil mi? Tavsiyem tekrar kurulum gerçekleştirin.

Bu hatayı ilk Android projemde ben de almıştım. Kurduktan sonra proje NDK sürümünü algılayamıyor.

Proje ayarlarında "Packaging" sekmesinde Android bölümüne gel, NDK kısmına indirdiğin sürümü seçebiliyor olman lazım. Seçtikten sonra projeyi yeniden başlatıp tekrar paketlemeyi dene.

Ndk'yı hatasız kurduğunuzdan eminsiniz değil mi? Tavsiyem tekrar kurulum gerçekleştirin.

Bu hatayı ilk Android projemde ben de almıştım. Kurduktan sonra proje ndk sürümünü algılayamıyor.

Proje ayarlarında "packaging" sekmesinde Android bölümüne gel, ndk kısmına indirdiğin sürümü seçebiliyor olman lazım. Seçtikten sonra projeyi yeniden başlatıp tekrar paketlemeyi dene.

Başka bir çözüm buldum ndk API level kısmını latest yaptım sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı