Until Dawn'ın Steam ve Epic Games Store sayfası açıldı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Sony PS4'ün ilk yıllarında çıkan exclusivleri artık PC'ye getirmeyi kararlaştırdılar bence yakında infamous: Second son PC'ye çıkartabilirler. İşin saçma tarafı ise 10 senelik oyunu utanmadan 60 satacak olmaları.

5-10 dolar olmadıkça alınmamalı.
Hatta direkt 15 sene sonra oyunun bedava olmasını da bekleyebilirsiniz 😀

Oyun bayadır 20 dolardan satılıyor. 60 dolar olacağını sanmıyorum (tabii Sony PlayStation tarafı çok açgözlü de). Bence 40 veya 50 dolar civarında olacaktır.

Zaten Steam'den alacaklar için, IsThereAnyDeal burada bulunan sitelerde genelde %10-%15 indirimli oluyor ön siparişler. Daha da ucuza getirebilirsiniz. Mesela Forbidden West, Fanatical'da ki indirim ile 1500 TL'ye geliyor Steam için, Epic ile aynı oluyor fiyatı.

Sony PS4'ün ilk yıllarında çıkan exclusivleri artık PC'ye getirmeyi kararlaştırdılar bence yakında infamous: Second son PC'ye çıkartabilirler. İşin saçma tarafı ise 10 senelik oyunu utanmadan 60 satacak olmaları.
Umarım getirirler, tüm Infamous serisi bir şekilde gelebilirse de çok güzel olur.

Son düzenleme:
Bence interaktif oyun tarafında Detroit Become Human ve Walking Dead'den sonraki en başarılı yapım. Gerçi çok da başarılı oyun var diyemeyiz bu türde. Fiyat konusunda katılıyorum. Ben bu türü sevmediğimden 10-15 dolardan fazla vermem.

Hatta direkt 15 sene sonra oyunun bedava olmasını da bekleyebilirsiniz 😀

Oyun bayadır 20 dolardan satılıyor. 60 dolar olacağını sanmıyorum (tabii Sony PlayStation tarafı çok açgözlü de). Bence 40 veya 50 dolar civarında olacaktır.
İşte oyunu 60 dolardan satmak için Remake/Remastered yapıyoruz diyorlar ya.

Geri
Yukarı