Unturned hala oynanır mı?

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden çok oynardım sunucularında. Şu an yeni sisteme geçtiğim için tekrar bakacağım. Oynayan varsa hala kemik kitle duruyor mu? Eski sunucuların yerini doldurdular mı?
Veya benzer hayatta kalma oyunu öneriniz var mı? İlla zombi temalı olmasına gerek yok.

Arkadaşlar eskiden çok oynardım sunucularında. Şu an yeni sisteme geçtiğim için tekrar bakacağım. Oynayan varsa hala kemik kitle duruyor mu? Eski sunucuların yerini doldurdular mı?
Veya benzer hayatta kalma oyunu öneriniz var mı? İlla zombi temalı olmasına gerek yok.

1 saatliğine falan eğlencesine giriceksen saran sunucular olabiliyor kitle eskisi gibi değil ama yine oynanabilir olduğunu düşünüyorum eğer oyunu kafaya takarsan ya da değerini abartırsan 3 4 saat girersen bir daha hiç bakmazsın sıkılırsın ondan günde Max 2 saat oyna derim.

Dostum unterned +12 13 yaş adminlerin olduğu ergenlerin kendini tatmin etme yeri değil mi onun yerine 7to days die oyna daha iyi.

Yaş sınırı falan olan güzel bir server bulursa oynanabilir bence.

Ben oynuyordum fakat açık konuşayım sarmıyor bence sunuculara giriyorsun sonrasında sıkılıyorsun ara vererek oynuyordum ben bırakmadan önce ciddi diyorum 2 saat oynuyordum ara verdikten sonra canım sıkıldığında giriyordum. Bana kalırsa pek sarmıyor gereksiz kasan bir oyun optimizasyonu çok kötü bana kalırsa.

1 saatliğine falan eğlencesine giriceksen saran sunucular olabiliyor kitle eskisi gibi değil ama yine oynanabilir olduğunu düşünüyorum eğer oyunu kafaya takarsan ya da değerini abartırsan 3 4 saat girersen bir daha hiç bakmazsın sıkılırsın ondan günde Max 2 saat oyna derim.

Yaş sınırı falan olan güzel bir server bulursa oynanabilir bence.

Evet öyle olursa çok iyi olur ben bir ara deneyeyim dedim +15 yaş sunucusuna düşmüşüm.

Düzgün sunucu bulursanız oynanır 3 4 haftadır oynuyorum. Yabancı sunucuları daha çok sarıyor, pingin az olduğu bir tane bulursanız onlarda takılın. Türk serverları her ne kadar onlarla yaşıt olsam da 12 13 yaş çocuklarla dolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı