Unturned oynanır mı?

581710

Centipat
Makaleler
2
Sizce Unturned 2023'te oynanır mı? Steam Charts'ta en çok oynananlarda 5-20 sıralarında oluyor sürekli. Daha önce oynadınız mı? Bilgisayarım kaldırır mı?

Sistem özelliklerim:
Ryzen 3 3250U wit Radeon Graphics + 8 GB RAM.

5 yıl önce oynuyordum. Hatta o kadar çok oynuyordum ki kendi serverim bile vardı. Oyun şuan nasıl değişti neler oldu bilmiyorum. Ama 2018' de bile Emek sunucuları git gide azalıyordu. Ya pvp ya da roleplay gibi sunucular artıştaydı. Bana göre asıl zevk oyunun doğası olan hayatta kalma yani Emek serverlarıdır.

Hala oynandığına şaşırdım doğrusu ben 14 yaşımdayken oynuyordum GT 420 ile siz rahatça oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Zaman ne çabuk geçiyor şu an 23 yaşındayım bu oyuna tekrar bir bakayım en iyisi belki sarar hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Hala oynandığına şaşırdım doğrusu ben 14 yaşımdayken oynuyordum GT 420 ile siz rahatça oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Zaman ne çabuk geçiyor şu an 23 yaşındayım bu oyuna tekrar bir bakayım en iyisi belki sarar hatırlattığınız için teşekkür ederim.
Benim sistem ile oynayabilir miyim? Minecraft oynuyorum ben ama bu sıralar deliye döndüm Bedwars'ta vs. Unturned'a başlamayı düşünüyorum da sorayım dedim. Bakın isterseniz Unturned şuan 9. sırada.

5 yıl önce oynuyordum. Hatta o kadar çok oynuyordum ki kendi serverim bile vardı. Oyun şuan nasıl değişti neler oldu bilmiyorum. Ama 2018' de bile Emek sunucuları git gide azalıyordu. Ya pvp ya da roleplay gibi sunucular artıştaydı. Bana göre asıl zevk oyunun doğası olan hayatta kalma yani Emek serverlarıdır.
Peki normal oynamak nasıldır sizce? Serverlar yerine. Şehire vs. gidiyoruz ama neler var neler yok bilmiyorum. Sıkıyor mu eğlenceli mi vs.

Başka yorum yapacak olan var mı?

Benim sistem ile oynayabilir miyim? Minecraft oynuyorum ben ama bu sıralar deliye döndüm Bedwars'ta vs. Unturned'a başlamayı düşünüyorum da sorayım dedim. Bakın isterseniz Unturned şuan 9. sırada.

Peki normal oynamak nasıldır sizce? Serverlar yerine. Şehire vs. gidiyoruz ama neler var neler yok bilmiyorum. Sıkıyor mu eğlenceli mi vs.

Başka yorum yapacak olan var mı?
Normal oynamak derken single player diyorsanız çok saracağını düşünmüyorum. Çünkü serverlarda kendi evinizi yapıp. Diğer oyuncuları öldürüp evlerini raidlemek falan filan zevkli şeyler.

Normal oynamak derken single player diyorsanız çok saracağını düşünmüyorum. Çünkü serverlarda kendi evinizi yapıp. Diğer oyuncuları öldürüp evlerini raidlemek falan filan zevkli şeyler.
Sistemim kaldırır mı? (Laptop) Onun dışında bir soru daha soracağım. Minecraft gibi güzel anılar bırakır mı?

Konuyu hortlattım sadece başlığı okudum onu söyleyeyim, multiplayer de seni ırkına rengine göre yargılayan ilk ve son oyun .d eğer hayattan umudunu kesmiş 2 3 arkadaşın var ise bütün gününü öldürmeye değer. Zamanında öyle bir raid ler öyle bir fight ler dönerdiki aklımız dururdu. Ne ortamlar ne dostluklar vardı oyunda 1.6k saatim var arkadaşlarımın 2.5k civarı. Keşke hafızam sıfırlansada tekrardan başlasam. Bu oyun zombili mombili türünün en iyisidir ve öyle kalacak. Şuan nasıl bilemem oynamıyorum. Ama emek sunucuları düşüşe geçti ve pvp ve RP sunucuları oynanıyor. Hepsi bu oyun için oynamaya değer ama emek oyna derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı