İnceleme Unturned inceleme

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Unturned'da 1800 saatim mevcut bu süreçteki tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim.
İlk girişinizde hem multiplayer hem de singleplayer seceneği mevcut Rust ve the walking dedin karışımı gibi bir oyun zombilerle dövüşüp silah toplayıp gücleniyoruz istersek workshoptan farklı mapler indirip farklı maceralarada açılabililiyoruz (Single Player) da işin multiplayer kısmına gelirsek eğer olaylar farklı yerlere geliyor.
Türkiye'de en bilindik 2 temel sunucu mevcut 1.emek 2.roleplay emek tıpatıp Rust tek olarak bir zombi mevcut ve grafikleri düşük roleplay ise işin farklı bir boyutu.
FiveM kadar yüksek kaliteli bir RP deneyimi sunamıyor elbette son zamanda Unturned Türkiye'de RP suncusuları çok iyi yollar katetti sistemler gelişti rol kalitesi arttı.
Ne sizden FiveM kadar PC özelliği ister ne de hardrp daha çok funrp tarafına yatkınlığı mevcuttur oyunun grafikleri sayesindede komik roller ve eğlenceli anlar yaşamanız çok olası :D arkadaşlarınızla oynamak oldukca zevkli gerek emek sunucularında PvP gerek rol suncularında mafya olmak polis olmak gibi roller yaş kitlesi 13-14 aralığı diyebiliriz yaşı büyük kişilerde oynamakta elbette oldukca fazla sayıları ama genel olarak çocuklar oynuyor size şaırtıcı bir bilgi vermek gerekiyse.

1674835024850.png

Kendisi ufak özgüveni büyük oyunumuz RDR2 Rainbow gibi büyük oyunları Online sıralamalrında geriye atıyor gerek Türk gerek yabancı oyuncularıyla.
Kendisi 2017 çıkışlı oyunumuz 500 bin üzerinde incelemeye sahip ve çok olumlu genel olarak Türkçe dil desteği sunmamaktadır.
Sitem özellik gereksinimleri:
  • Minimum:
    • işletim sistemi: Windows 7 SP1+
    • işlemci: 3 GHz.
    • bellek: 8 GB RAM.
    • DirectX: sürüm 10.
    • depolama: 4 GB kullanılabilir alan.
  • Önerilen:
    • işletim sistemi: Windows 10 64-bit
    • işlemci: 4 GHz.
    • bellek: 16 GB RAM.
    • DirectX: sürüm 11.
    • ağ: genişbant internet bağlantısı.
    • depolama: 6 GB kullanılabilir alan.

Steam Link:https://store.steampowered.com/app/304930/Unturned/

Sizin bu oyun hakkındaki düşünceleriniz neler?

Unturned'da 1800 saatim mevcut bu süreçteki tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim.
İlk girişinizde hem multiplayer hem de singleplayer seceneği mevcut Rust ve the walking dedin karışımı gibi bir oyun zombilerle dövüşüp silah toplayıp gücleniyoruz istersek workshoptan farklı mapler indirip farklı maceralarada açılabililiyoruz (Single Player) da işin multiplayer kısmına gelirsek eğer olaylar farklı yerlere geliyor.
Türkiye'de en bilindik 2 temel sunucu mevcut 1.emek 2.roleplay emek tıpatıp Rust tek olarak bir zombi mevcut ve grafikleri düşük roleplay ise işin farklı bir boyutu.
FiveM kadar yüksek kaliteli bir RP deneyimi sunamıyor elbette son zamanda Unturned Türkiye'de RP suncusuları çok iyi yollar katetti sistemler gelişti rol kalitesi arttı.
Ne sizden FiveM kadar PC özelliği ister ne de hardrp daha çok funrp tarafına yatkınlığı mevcuttur oyunun grafikleri sayesindede komik roller ve eğlenceli anlar yaşamanız çok olası :D arkadaşlarınızla oynamak oldukca zevkli gerek emek sunucularında PvP gerek rol suncularında mafya olmak polis olmak gibi roller yaş kitlesi 13-14 aralığı diyebiliriz yaşı büyük kişilerde oynamakta elbette oldukca fazla sayıları ama genel olarak çocuklar oynuyor size şaırtıcı bir bilgi vermek gerekiyse.

Eki Görüntüle 1647319

Kendisi ufak özgüveni büyük oyunumuz RDR2 Rainbow gibi büyük oyunları Online sıralamalrında geriye atıyor gerek Türk gerek yabancı oyuncularıyla.
Kendisi 2017 çıkışlı oyunumuz 500 bin üzerinde incelemeye sahip ve çok olumlu genel olarak Türkçe dil desteği sunmamaktadır.
Sitem özellik gereksinimleri:
  • Minimum:
    • işletim sistemi: Windows 7 SP1+
    • işlemci: 3 GHz.
    • bellek: 8 GB RAM.
    • DirectX: sürüm 10.
    • depolama: 4 GB kullanılabilir alan.
  • Önerilen:
    • işletim sistemi: Windows 10 64-bit
    • işlemci: 4 GHz.
    • bellek: 16 GB RAM.
    • DirectX: sürüm 11.
    • ağ: genişbant internet bağlantısı.
    • depolama: 6 GB kullanılabilir alan.

Steam Link:https://store.steampowered.com/app/304930/Unturned/

Sizin bu oyun hakkındaki düşünceleriniz neler?
Oyunu denemek için yaklaşık bir yıl önce indirdim. Bana kalırsa sistem gereksimi çok fazla bu tür bir oyun için. Benim sistem açmadı.

Oyunu denemek için yaklaşık bir yıl önce indirdim. Bana kalırsa sistem gereksinimi çok fazla bu tür bir oyun için. Benim sistem açmadı.

Single Player'da mininmum sistem gereksinimleri fazlasıyla yeter maalesef çoğu Türk RP sunculuarı gereksiz modlarla dolduruyor sunucularını tekrar deneyebilirsin emek güzel olur rol sunucusu olarak kaliteli bir şey yok bu aralar.

Güzel bir oyundu. Şimdi eskisi kadar zevkli gelmesede eskiden zevkliydi.

Bence daha iyi oldu eskisine göre özellikle RP sunucuları belki tekrar denersin bu aralar.

Single Player'da mininmum sistem gereksinimleri fazlasıyla yeter maalesef çoğu Türk RP sunculuarı gereksiz modlarla dolduruyor sunucularını tekrar deneyebilirsin emek güzel olur rol sunucusu olarak kaliteli bir şey yok bu aralar.

Bence daha iyi oldu eskisine göre özellikle RP sunucuları belki tekrar denersin bu aralar.
Single Player'da 70-100 fps arasi aliyorum fakat map yukleme ekrani donuyor, acilmiyor. Bunun cozumunu biliyor musun acaba? Cok uzun suruyor oyuna girmek :/

Single Player'da 70-100 FPS arasi aliyorum fakat map yukleme ekrani donuyor, acilmiyor. Bunun cozumunu biliyor musun acaba? Cok uzun suruyor oyuna girmek :/

Sadece singleplayerdamı donuyor MP dede donuyor mu sistem özelliklerini ileyin bir de.

Daha MP denemedim, GT 710, i3 540 3,6 GHz, 4 GB RAM, RAM'den kaynakli sanirim, su an hizli girdim mesela bazen uzun suruyor.

Mape göre değişebilir yani bir 4+4 RAM yapsanız çok güzel olur RP lerede girebilirsiiz bu haliyle biraz sıkıntı en yakın zamanda istediğiniz RAM'i alırsınız inşallah.

Kötü bir oyun bana göre zevksiz karmaşık craft mekanikleri var ve sıkıcı
Sistem gereksinimleri aşırı fazla gereksiz arkadaşım 640 p Low da oynuyor böyle bir oyunu 640 p ve Low'da oynayacagıma MC oynarım daha iyi

Geri
Yukarı