Unturned İncelemesi

7 Temmuz 2014 tarihinde oyun severlere sunulan Unturned oyunu, Oyun severlere ücretsiz bir deneyim sunuyor.

maxresdefault.jpg

Nelson Sexton tarafından yapılan oyun son zamanlarda çok büyük ilgi görmekte. Nelson Sexton'un 16 yaşında olduğunu hatırlatmadan olmaz.

Oyunun Amacı:

Kanada'da küçük bir kasabada Unturned, hayatta kalmak üzerine yapılmış. Hayatta kalma diyoruz Zombileri bahsetmeden olmaz diymi?

zombi.png

Resimdede gördüğümüz gibi oyun çizgi film grafiklerine dayalı. Bu durum kimi kişiler tarafından eliştirilmekte.

Oyundan Kareler:

Ana ekran:
Ana ekran.jpg

Ana ekranda oyundan bir kesit gibi olan arkaplan bizi karşılıyor.

Oyun içi:

Oyun içi.jpg

Oyuna ilk girdiğimizde gözümüze çarpan alt taraftaki barlar oluyor. Gayet güzel bir yerde konumlandırılmış olan barlar gözümüzden asla kaçmıyor. Oyuna giriş yapan kişileri sol üstte, FPS değerini ise sağ üstte görmekteyiz.

Değerlendirme:

Oynanış: 7/10
Grafik: 4/10
Toplam: 6/10

Buradan Steam sayfasına bakabilirsiniz: Unturned Steam'de

Ah doğruya ben büyük firma kafalarına gittim.

O bar radyasyon değil hastalık barı bu arada. :D Oyun gayet güzel özellikle benim gibi Dayz almaya parası olmayan garibanlar için. Bu arada oyunun koşu, yere yatma, silah kullanma mekanikleri sizce de Battlefield 3' e aşırı derecede benzemiyor mu ?
Evet Battlefield 3'ten esinlenmişler.

Arkadaşlarla oynamak daha eğlenceli olabiliyor. Fakat arkadaşınızı bulma konusunda bir şey yapmaları gerekli diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı