Unutamadığım kız

@Slenders öncelikle kıza ne hediye almıştınız? Özel değilse onu bir öğrenmek isterim. Ondan sonra net konuşayım.

Bir yer bulmuştu atmıştı bana. Hediye almamı istemiyordu öylesine atıyordu. Hediye almak istemiştim, o bana almıştı, doğum günüm de. Charm bileklik şeysiymiş neyi bilmiyorum onunla ilgiliymiş işte. Attım ona ben hangisini istiyorsun diye aralarından seçti onu aldım direkt.

Bir yer bulmuştu atmıştı bana hediye almamı istemiyordu öylesine atıyordu. Hediye almak istemiştim, o bana almıştı, doğum günüm de. Charm bileklik şeysiymiş neyi bilmiyorum onunla ilgiliymiş işte. Attım ona ben hangisini istiyorsun diye aralarından seçti onu aldım direk

Çok böyle pahalı bir şey değil zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Slenders anlıyorum. Hediyeyi verdikten sonra 3-5 gün bekleyin. 3-5 gün bekledikten sonra da kendisini sevdiğinizi ve arkadaş olarak kalamayacağınızı belirterekten düzgünce arkadaşlık ilişkisini de bitirin. Sonradan başınıza çok bela olur ve kolay kolay unutamazsınız. Başlarda onun yokluğu çok zor olacak ama bir süre sonra alışacaksınız. Hayat bu, hayatın her türlü getirisine karşı hazır olmak lazım. Ne zaman ne olacağı da belli olmuyor ki bu kızla arkadaşlık ilişkinin uzun bir süre yürümesi zaten mümkün değil. Siz üniversiteye geçtikten sonra ister istemez arkadaşlık ilişkiniz bozulacak. O kendisine yeni arkadaş bulacak, aynı şekilde siz de kendinize yeni arkadaşlar edinecek ve bulacaksınız. Bence çok uzatmanın bir mantığı yok. Dediğimi yapın ve kurtulun :)

Klasik oneitis sendromu.

Yaklaşık 2 aydır foruma girmiyorum, uzun zaman sonra anca girebildim. Forumda hiçbir şey değişmemiş ne yazık ki. Aynı sendromundan muzdarip yine bu yaşlarda bir arkadaşımız vardı forumda. Ona verdiğim tavsiyelere "aman hocam ne olacak bırakın üzülsün öğrenir" manasında bir cevap yazmıştı birisi. Sonra bu kişilerin çoğunluğu black pillci, kendini sigma sanan vs. kadın düşmanı ergenler oluyorlar. Hangi tiplemeden bahsettiğimi hepiniz biliyorsunuz.

Bu zihniyetten kurtulmak için kendinizi kısıtlamayı bırakman gerekiyor. "Unutmak istemiyorum, konuşmayı kesemem" vs. diyerek bir arpa boyu yol gidemezsin. İlginize karşılık vermeyen, burun kıvıran hiçbir kişi sizin sevginizi hak etmez. Karşılıklı sevgiye karşı savaş açmanız gerekiyor. Kızlar da sizin gibi yiyip içip sıçan canlılar, onları melek gibi görmeyin.

"O özel kadın" imajını tamamen beyninizden kesip atın. Böyle bir şey yok arkadaşlar. Hiç kimse özel falan değil. Bu düşünceyi tamamen kafanızdan geri dönüşü olmayacak şekilde silin, gelecek hayatınızda da aradığınız "özel kadın", "ruh eşi" hayatınızda olmayacak. Hayatın acı gerçekleriyle tanışıyorsunuz fakat buna öfkelenmek veya kabullenememek yerine bu hapı yutmayı öğrenip kaya gibi olmalısınız.

Hayat izlediğiniz romantik filmlerdeki gibi değil, ne kadınlar kusursuz, ne de erkekler kadınlardan kusurlu. 31 yaşıma doğru gidiyorum bu yaşıma kadar aklınıza gelebilecek her türlü ortamda bulundum, her türden insan gördüm.

Klasik oneitis sendromu.

Yaklaşık 2 aydır foruma girmiyorum, uzun zaman sonra anca girebildim. Forumda hiçbir şey değişmemiş ne yazık ki. Aynı sendromundan muzdarip yine bu yaşlarda bir arkadaşımız vardı forumda. Ona verdiğim tavsiyelere "aman hocam ne olacak bırakın üzülsün öğrenir" manasında bir cevap yazmıştı birisi. Sonra bu kişilerin çoğunluğu black pillci, kendini sigma sanan vs. kadın düşmanı ergenler oluyorlar. Hangi tiplemeden bahsettiğimi hepiniz biliyorsunuz.

Bu zihniyetten kurtulmak için kendinizi kısıtlamayı bırakman gerekiyor. "Unutmak istemiyorum, konuşmayı kesemem" vs. diyerek bir arpa boyu yol gidemezsin. İlginize karşılık vermeyen, burun kıvıran hiçbir kişi sizin sevginizi hak etmez. Karşılıklı sevgiye karşı savaş açmanız gerekiyor. Kızlar da sizin gibi yiyip içip sıçan canlılar, onları melek gibi görmeyin.

"O özel kadın" imajını tamamen beyninizden kesip atın. Böyle bir şey yok arkadaşlar. Hiç kimse özel falan değil. Bu düşünceyi tamamen kafanızdan geri dönüşü olmayacak şekilde silin, gelecek hayatınızda da aradığınız "özel kadın", "ruh eşi" hayatınızda olmayacak. Hayatın acı gerçekleriyle tanışıyorsunuz fakat buna öfkelenmek veya kabullenememek yerine bu hapı yutmayı öğrenip kaya gibi olmalısınız.

Hayat izlediğiniz romantik filmlerdeki gibi değil, ne kadınlar kusursuz, ne de erkekler kadınlardan kusurlu. 31 yaşıma doğru gidiyorum bu yaşıma kadar aklınıza gelebilecek her türlü ortamda bulundum, her türden insan gördüm.
Haklısın abi, dediğin bütün şeyler emin ol bana bir yararı olacaktır, çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı