Uplay Google Authenticator Erişim Sorunu

Monolit Ramiz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 2 ay önce falan Uplay hesabı açmıştım. Hala da bilgisayarda duruyor ama bugün yeni bilgisayarıma Rainbow Six aldım. Onu CD ile yükleyeceğim fakat hesabıma giriş yapamadığım için oyunu yükleyemiyorum ve oyunu sadece Uplaydan yükleniyor. Gelelim meseleye, ben yaktım CD'yi açtım autosetup'ı ama bir sorun var, ne oldu anlamadım Uplay hesabı istiyor. Benim var ama giriş yapamıyorum çünkü eski laptopta Uplay açtığım zaman Google Authenticator da etkinleştirmiştim ve bunu telefondan sonradan sildim. Şimdi ise girmek için Google Authenticator istiyor ve ben hemen telefona yükledim. Fakat hesabım gitmiş, barkod da okutamıyorum. Uzun lafın kısası hesabıma Google Authenticator yüzünden giriş yapamıyorum. Ben bunu nasıl çözebilirim? Ayrıca laptopda da aynı olay var, arkadaşlar 150 TL'lik CD boşa gidecek. Lütfen bir yardım eli uzatın, kaç saattir uğraşıyorum. Google Authenticator devre dışı da bırakamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı