Çözüldü Uplay has detected an unrecoverable error and must shut down hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ART3MA

Femtopat
Daha fazla  
Lütfen yardım edin. Assassin's Creed Odyssey aldım indirimlerden yararlanıp ama bu Uplay illeti yüzünden daha oyunu açamadım bile. Uplay bir sorunla karşılaştı, kapatılmak zorunda uyarısı alıyorum her seferinde. Sildim, baştan yükledim, bilgisayarı güncelledim. Yok, hiçbir şey olmuyor. Çözebilmiş olan biri yardım edebilir mi? Nasıl halledeceğim "Uplay must shutdown" sorununu? Tam olarak şöyle söylüyor: "Uplay kurtarılamaz bir hata saptadı ve kapatılmak zorunda." Kafayı yiyeceğim.

Çözüm
İlk önce gizli klasörleri görmeyi aç. Ardından tekrar bunu dene appdata > local > Ubisoft Game Launcher bu dosyayı sil ve Uplay'a sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır de.

Bunun işe yaraması lazım.

Hocam çok sağ olun çözdüm problemi. VPN çalıştırınca hataların hepsi gitti açıldı şu anda oyunu Uplay üzerinden indiriyorum. Bakalım indirince oldu-olmadı şeklinde yazarım. Umuyorum olacak.
Oyunum indi. ilk kez açarken uplay uygulamasını, vpn çalıştırınca düzeldi. şu an rahatlıkla giriyorum :) yardım için teşekkürler.
İlk önce gizli klasörleri görmeyi aç. Ardından tekrar bunu dene appdata > local > Ubisoft Game Launcher bu dosyayı sil ve Uplay'a sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır de.

Bunun işe yaraması lazım.

Hocam çok sağ olun çözdüm problemi. VPN çalıştırınca hataların hepsi gitti açıldı şu anda oyunu Uplay üzerinden indiriyorum. Bakalım indirince oldu-olmadı şeklinde yazarım. Umuyorum olacak.
Oyunum indi. ilk kez açarken uplay uygulamasını, vpn çalıştırınca düzeldi. şu an rahatlıkla giriyorum :) yardım için teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı