Uplay hesabında Kahramanmaraş'tan biri görünüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Süre tutmadım fakat hesabımın şifresini değiştirip tekrar girdim tam emin değilim fakat örtüşmesi lazım sürelerinde.
Bu kadar kasmayın. Bakın şifrenin bir kere yanlış girildiği gözüküyor onu siz mi yaptınız? İsterseniz giriş yaparak değil şifrenizi bilerek yanlış girerek test edin o zaman gönlünüz rahat olur.

Vakitten kastım müddet değildi. Girdiğiniz saatler ile ekrandakiler birbirini tutuyorsa, ki öyle, o sizsinizdir onu diyorum.
Bende o anlamda dedim zaten hocam.
Bu kadar kasmayın. Bakın şifrenin bir kere yanlış girildiği gözüküyor onu siz mi yaptınız? İsterseniz giriş yaparak değil şifrenizi bilerek yanlış girerek test edin o zaman gönlünüz rahat olur.
Evet hocam ben yanlış girmiştim.

O zaman sizin olduğunuz teyit olmuş oldu. Bu durumun neden böyle olduğunu arkadaşlar anlatmış zaten. Tekrarlamama gerek yok.
Hocam fakat dediğiniz gibi gönlüm rahat olsun diye çıkıp bilerek yanlış şifre girdim şuan hesabın security sekmesinde görünmüyor giriş yaptım sonradan oda görünmüyor gecikmeden dolaylı birşey midir? Orjinal kullanırım herşeyi o yüzden çok az böyle sıkıntı ile karşılaşırım dolayısıyla tecrübem de yok ondan soruyorum kusuruma bakmayın.
Hocam tamamdır gecikmedenmiş oda şuan geldi ikiside görünüyor kanıtlanmış oldu ben olduğum sağolun yardımınızi için konu çözüldü olarak işaretlenip kitlenebilir.

Bugün uzun bir süreden sonra tekrar R6 oynamak istedim fakat bir ismimi de değiştireyim dedim, girmeden önce sonra sayfa açılınca ne olur ne olmaz diye bir Security kısmına baktım ve Kahramanmaraş'tan girilmiş bir cihaz gördüm. 4 dakika önce yazıyordu fakat işin garip tarafı ben de 4 dakika önce hesaba girmiştim ama ben Kahramanmaraş'ta oturmuyorum. Yine de ne olur ne olmaz şifremi değiştirdim, direkt e-postama baktım, e-postamda da kimse yok ve 2 aşamalı doğrulama da etkin. Hesabımın şifresini değiştirdikten sonra giriş yaptım ve yine Kahramanmaraş'tan giriş yapıldı adında bir yazı çıktı, benim lokasyonum mu Kahramanmaraş olarak görünüyor yoksa hesabımda biri mi var? E-postamı kontrol ettim dediğim gibi kimse yok, tek bu cihaz var. Uplay hesabımın şifresini de değiştirdim, her şeyim güvende gibi. Bir yerle de paylaşmıyorum zaten. Eğer Kahramanmaraş olarak görünen bensem niye öyle görünüyor anlamadım. İnternet sağlayıcım mi farklı sunucuya bağlanmış yoksa Uplay mi buga girmiştir? Ekran görüntüsünü de bırakıyorum buraya.

Eki Görüntüle 966786
Bir sorun yok. O sizin girişiniz. Nokta atışı adres veremezler, o sunucuya tracert komutu gönderirseniz orada da Kahramanmaraş ı görürsünüz.

Bir sorun yok. O sizin girişiniz. Nokta atışı adres veremezler, o sunucuya tracert komutu gönderirseniz orada da Kahramanmaraş ı görürsünüz.
Hayır önceki girişlerimde oturduğum şehir görünüyordu hocam ondan sordum fakat ben olduğum kanıtlandı, konu kilitlenebilir.

Hayır önceki girişlerimde oturduğum şehir görünüyordu hocam ondan sordum fakat ben olduğum kanıtlandı, konu kilitlenebilir.
Sonraki girişlerinizde de başka şehirler görünebilir. İstanbul, Samsun vs. Zaman, sizin girişinizle uyuştuğu sürece konumun bir önemi yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı