Uplay Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Ben de anlamadım. For Honor'a güncelleme gelmiş onu da yapamıyorum. Umarım bir Patch getirirler.

Konu sahibi herhalde çözmüş konusuna uğramıyor bile.

Ben de anlamadım. For Honor'a güncelleme gelmiş onu da yapamıyorum. Umarım bir Patch getirirler.

Konu sahibi herhalde çözmüş konusuna uğramıyor bile.
Keşke çözemeyen insanlara da yardım edilse de diğer insanlar da uğraşmasa... Kafayı yiyeceğim hala düzelmedi. En son çare olarak steam hesabımdan R6 alıp eski hesabıma bağlamayı düşünüyorum.

Bence aynı bilgisayar üzerinden olduğu sürece hesap değiştirmek işe yaramaz. Konuya sadece ikimiz bakıyoruz ve hiç kimse yardımcı olmuyor. Güya sorunu çözenin çözümü yazmaması ceza sebebi.

Keşke çözemeyen insanlara da yardım edilse de diğer insanlar da uğraşmasa... Kafayı yiyeceğim hala düzelmedi. En son çare olarak steam hesabımdan R6 alıp eski hesabıma bağlamayı düşünüyorum.
Sizinle tamamen aynı problemi yaşamaktayım. Ubisoft support ekibiyle 3 gündür beraber çalışarak bir noktaya varamadım şimdi de hafta sonu diye mi bilmem ama cevap gelmiyor. Uplayi silip tekrar yükledim, önerilen bütün çözümleri denedim ama hiçbiri yardımcı olmadı. Clean boot atıp denedim ve Visual C++ hatası vermedi ama bu sefer bir bağlantı hatası sebebiyle hala R6:Siege i yükleyemedim. En sonunda bilgisayara format attım ama hala aynı problem var. Ekstra not olarak For Honor u steamden aldım uplay hesabıma bağlı ve sorunsuz girip oynayabiliyorum. Umarım bir çözüm buluruz.

Sizinle tamamen aynı problemi yaşamaktayım. Ubisoft support ekibiyle 3 gündür beraber çalışarak bir noktaya varamadım şimdi de hafta sonu diye mi bilmem ama cevap gelmiyor. Uplayi silip tekrar yükledim, önerilen bütün çözümleri denedim ama hiçbiri yardımcı olmadı. Clean boot atıp denedim ve Visual C++ hatası vermedi ama bu sefer bir bağlantı hatası sebebiyle hala R6:Siege i yükleyemedim. En sonunda bilgisayara format attım ama hala aynı problem var. Ekstra not olarak For Honor u steamden aldım uplay hesabıma bağlı ve sorunsuz girip oynayabiliyorum. Umarım bir çözüm buluruz.
Steam' den alınan oyunlarda yükleme yapılıyor sıkıntı yok. Sadece Uplay' den alınan oyunlarda hata veriyor. Dediğiniz gibi tüm yaptıklarınızı bende en az 10 kere yaptım ama sonuç hala hüsran. Gerçekten sıkılmaya başladım bu işten. Ubisoft Support' u ile bende neredeyse 1 haftadır iletişimdeyim ancak hala bir sonuca varabilmiş değilim. En son sorduğum soru şu şekildeydi eğer steam'den R6 alsam eski hesabıma bağlayabilir miyim diye. Onlarda bağlayabilirsiniz dedi. Artık kafama yatan tek çözüm bu.

Değişik değişik hatalar alıyor insanlar bunu Uplay Support' una söylediğim zaman ise Launcher' da hata olmadığını söylüyorlar. Umudum en kısa zamanda çözülmesi bu hataların. Severek oynadığımız bir kaç oyun var onu da oynayamıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı