Uplay Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Vallaha uzun zamandır Uplay kullandığım için oynamak isteyebileceğim başka oyunlar da var. 3 kuruş ucuza alıcam diye steamden almamıştım büyük hata etmişim. Ben vakit bulunca torrent vs. bir yerden oyunu indirip şu dosyadan al tuşuna basmayı deneyeceğim sonuçları buraya paylaşırım.

Vallaha uzun zamandır Uplay kullandığım için oynamak isteyebileceğim başka oyunlar da var. 3 kuruş ucuza alıcam diye steamden almamıştım büyük hata etmişim. Ben vakit bulunca torrent vs. bir yerden oyunu indirip şu dosyadan al tuşuna basmayı deneyeceğim sonuçları buraya paylaşırım.
Aynı hatayı bende yaptığım için kendime kızıyorum. Demek ki 10 tl fazla verip Steamden almak gerekiyormuş.

bu hatayı bende alıyorum benim steamde var ama ben yeni bir hesap aldım bu hesap uplayde hem steamdeki oyunun dosyalarını doğrulamıyor hemnde bu hatayı veriyor nasıl düzeltebilirim

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Uplay üzerinden divisionu aldım ancak yükleyemiyorum. Sırf bunun için format attım ancak hiç bir değişiklik olmadı. Oyunu bir hevesle aldım ama şuan yükleyemiyorum bile. Çözümü için destek bekliyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

Ben Uplay'dan aldığım oyunları oynayabiliyorum ama indiremiyorum. Saçma bir hata ve formatla gitmediğine göre Uplay'de sorun var.

ben sorunu çözdüm microsoft virtual x86 c++ indirdim onardım sorun düzeldi ama şimdi ise başka bi sorun çıktı

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 558
ben sorunu çözdüm microsoft virtual x86 c++ indirdim onardım sorun düzeldi ama şimdi ise başka bi sorun çıktı
aynen bu sorun çıkıyor şimdide kafayı yemek üzereyim sorun üstüne sorun. Bi oyunu güzelce oynayamadık.
Bu hata kodunu arattığım zamanda bir şey çıkmıyor. Uplay sunucularında bir hata olma olasılığı varmıdır acaba ?

aynen bu sorun çıkıyor şimdide kafayı yemek üzereyim sorun üstüne sorun. Bi oyunu güzelce oynayamadık.

Bu hata kodunu arattığım zamanda bir şey çıkmıyor. Uplay sunucularında bir hata olma olasılığı varmıdır acaba ?
hiç bilmiyorum şuanda bilgisayarın uplay e ait herşeyine izin veriyorum ama bi türlü yapamadım bu ubi nin sorunları hiç bitmicek heralde :d

Ben UPLAY de bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Çünkü çoğu kişi aynı hatayı almakta. Artık maillerime de dönmüyorlar. 2 haftaya yakındır Uplay hesabımdan birşey indiremiyorum.

Geri
Yukarı