Uplay Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Öncelerde deneyeceğimi söylediğim çözüm yolunu denedim ve işe yaradı. Laptopumla kampüs internetinden oyunu indirdim ve evde bilgisayarıma attım. Oyun dosyalarını bul tuşunu kullanınca oyun kurulumu tamamlandı ve şuan için oyunu sorunsuz oynuyorum. Size de yardımı dokunur umarım. İşin boktan tarafı her güncelleme geldiğinde okula gidip oyun yüklemem gerekecek gibi görünüyor.

Ben de silip geri yükleyeyim bari Uplay'i . 23 GB indirilmişti ilerlemesi kalır mı ki? Oyunları silmemeyi seçebiliyoruz ama umarım onlar da gitmez. Yavaş internetim ve vpn ile zar zor indirmiştim. Buradan tekrar temennim en kısa sürede çözülmesi...

Bu VPN'i indirip kullanırsanız internet hızınız düşmüyor sanırım bende internetim hızım aynı kalıyor.

Güvenli internetle alakası yok. Bende önceden güvenli internet vardı güvenli internet varken uplay'i gayet iyi kullanıyordum. Bir ay önce güvenli interneti iptal ettim, bu sıkıntı da zaten daha yeni olmaya başladı.

Uplay'i silip tekrar yüklememe rağmen hata almaya devam ediyor.Artık Uplay'e de göremediğime göre ne yapacağım bilmiyorum
Uplay'i tekrardan sitesinden yükledim ve vpn ile yükledim.(Rainbow Six:Siege)Ve oyunu vpnsiz çalıştırdım da ancak başka bir oyunu indirmek istediğim de yine Runtime error aldım.Umarım vpn o durumu da çözer.

Arkadaşlar sorun güvenli internet, güvenli interneti kapatıp deneyiniz. Düzeliyor.
sorun tamamen güvenli internetle alakalı turktelekom kullanıyorsanız güvenli internet kapatın sorun çözülmüştür
Bu VPN'i indirip kullanırsanız internet hızınız düşmüyor sanırım bende internetim hızım aynı kalıyor.
turktelekom son sıralar çok sıkıntı yaratıyor, ben 2 hafta kadarıyla vpn ile oyuna giriyordum ama geçen perşembe geforce now kullanmaya başladığımda bağlantı hatası aldım araştırdığımda güvenli interneti kapatın cevabını aldım ve denedim geforce now düzeldi ve uplay içinde.
Bu konu hakkında daha fazla konuşmaya gerek yok bence sorun çözülmüştür. Türk Telekom buradan kapatın.

Beyler öncelikle merabalar. Buralarda yeniyim sırf size yardımcı olabilmek için kayıt oldum siteye. Bendede aynı hata vardı AC syndicate açılırken aynı hatayı alıyodum lakin uplayin diğer oyunlarına girerken aynı hatayı vermiyordu. Biraz araştırdım ÇÖZÜM: TTNET kullanıyorsanız online çözümden internet üzerinden aile profilinden normal profile çeviriniz internetinizi. SAÇMA BİLİYORUM ama çözüldü bende sıkıntı bu yolla.

Ttnet' den güvenli interneti kapattım ama hala aynı hatayı almaya başladım. Ayrıca artık vpnlerede bağlantı sağlayamıyorum. Oyuna hiç bir şekilde giriş yapamıyorum.

Geri
Yukarı