UPS Kargo rezilliği

• Konuyu başlatan 518385
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 832

518385

Hectopat
Bugün gelmesi gereken kargo tarihi olmasına rağmen bu geç gelen 9. kargom. Bu sefer ki senaryo ise farklı. Ekran kartım 18:44'te şubeye gelmiş ve giriş scan edildi ( bilgisayar programı ) şeklinde yazıyor fakat elimde bugün bulmam gereken kargoyu ben niye gününde teslim alamıyorum?

UPS Kargo nispeten diğerlerinden daha iyi ama şubede sıkıntı var demek ki. Benim bulunduğum mahallenin UPS Kargo şubesi de öyle. Kargoyu dağıtan adam çok yaşlı rahat 65-70 var. Kargo almak için bir ara beni aşağı çağırmıştı gel dış kapıdan al diye. Keyfine göre dağıtıyor kargoyu. Canı ne zaman kargoyu dağıtmak isterse o zaman dağıtıyor. 2 gün geç getirdiği olur genelde. UPS gibi global bir firmaya yakışmıyor bu gibi durumlar.

UPS Kargo nispeten diğerlerinden daha iyi ama şubede sıkıntı var demek ki. Benim bulunduğum mahallenin UPS Kargo şubesi de öyle. Kargoyu dağıtan adam çok yaşlı rahat 65-70 var. Kargo almak için bir ara beni aşağı çağırmıştı gel dış kapıdan al diye. Keyfine göre dağıtıyor kargoyu. Canı ne zaman kargoyu dağıtmak isterse o zaman dağıtıyor. 2 gün geç getirdiği olur genelde. UPS gibi global bir firmaya yakışmıyor bu gibi durumlar.

Benim kargom da tam zamanında gelmişti. Şubeye göre değişiyor. Bana da yaşlı bir adam getirmişti.

Seni yine aşağı çağırmış bizim ptt dış kapının önüne atıp gitmiş :D

Yerden balkona fırlatan var ne diyosun :D

Kargocu: Aldın kardeşim beni uğraştırma işte balkona bak görürsün.
İstanbul merter şubesinin kapısının önüne kadar geldim ben böyle bir rezillik görmedim. Ne yapacağım ben şimdi? Pazartesi gününe kadar saf gibi bekleyecek miyim? Hem gününde getirme hem de bahane sun.

Dosya Ekleri

• IMG_20220108_143003.jpg
    IMG_20220108_143003.jpg
    198,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Burada ki UPS şubesi 200 km ileride, yine de şube yakın size burada daha beter. Satın aldığım kargo UPS ile geliyorsa direkt iptal geçiyorum çünkü en ufak sorun çıksa uğraşamam.

Burada ki UPS şubesi 200 km ileride, yine de şube yakın size burada daha beter. Satın aldığım kargo UPS ile geliyorsa direkt iptal geçiyorum çünkü en ufak sorun çıksa uğraşamam.

Yakın olsa ne yazar bugün 3.güne gelecek. Mardin'den İstanbul'a bir günde gelen İstanbul Avrupa yakasının tam ortasında ki yere 3 gündür gelemiyor. Saçmalığa bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı