UPS Kargo rezilliği

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
Teknosa'dan sipariş çıkmıştım. 14 Mart'ta UPS Kargo'ya verildi. Bugün teslim edildiğine dair SMS ve mail geldi.

UPS Kargo takip kısmında baktığımda sadece alıcının adını görebiliyordum. Hemen Teknosa'yı aradım ve durumu anlattım. Ticket açtıklarını söylediler ve UPS'den kargo bilgi talebi beklediklerini söylediler. Daha sonra UPS firmasını aradım bana kargonun teslim edildiği ve gönderici firma (Teknosa) tarafından adres bilgisi verilmediği için hangi adrese teslim yaptıklarını bilmediklerini söylediler şaka gibi.

Ne yapmam gerekiyor?

Ek 1: Burada teslimatın yapıldığı yazıyor.
Ek 2: UPS'ye arama ve mail yoluyla ulaştıktan sonra bana gelen mail.

Ek olarak ben Hatay'da yaşıyorum. Fakat ürün Adana'da teslim edilmiş sanırım.

Dosya Ekleri

• 1.jpeg
    1.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 66
  • 2.JPEG
    2.JPEG
    236,4 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba Hataya sipariş vermişsiniz doğru mu?

Ek olarak şu an PTT hariç tüm kargo firmaları Hatay/Reyhanlıda dağıtım yapıyor. Amazon'dan ve Hepsiburada'dan aldığım ürünler teslim edildi. MNG, aras, yurt içi, jetizz ve HepsiJet firmaları ile.

Acaba adres bilgisi girerken Teknosa mı bir hata yaptı diyeceğim de, o zaman kargo Adana'ya kadar nasıl geldi?

Hatay'a kargo geldiğinde önce Adana'ya gelir oradan Hatay'a. Örneğin doğu da yaşayan kişiler için kargolar önce Diyarbakır'a gelir. Böyle biliyorum ben. Çünkü yurtiçi, MNG, sürat, aras falan hepsi önce Adana'ya gelir oradan Hatay'a gelirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktarma olarak girilecekti de teslim edildi olarak mı girildi acaba aklıma başka bir şey gelmiyor.

Aktarma olarak girilecekti de teslim edildi olarak mı girildi acaba aklıma başka bir şey gelmiyor.

UPS'den 2 kere kargo geliyor bana. 2.sinde oluşan durum bu. 1.sinde zaten direk gelmişti. Fakat artık UPS Kargo firmasını kullanan işletmelerden zerre sipariş çıkmam. İyi ki yüksek tutarlı bir ürün almamışım diye seviniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı