UPS Kargo "Teslimat İçin Bekletiliyor" Uyarısı

Kardeşim git şikayet et sen tamam mı? Yeter yahu anladık mağdursun. Sana şikayet et diyorum sen savunmaktan bahsediyorsun. İyi geceler diliyorum.
Teşekkür ederim iyi geceler, dediğim gibi bir daha zorunlu bir durum olmadığı sürece UPS ile macera yaşamak yerine şansımı diğerleri ile deneyeceğim.

Normal şartlarda UPS ile çalışan veya seçme şansım var ise UPS kullanıyorum. Bazen duymadığım zaman telefon ile arayıp ''kargo'' diyor gidip kapıyı açıyorum.
Ama eğer imkanınız var ise isim fark etmez bir kargo firmasına yarın gidip şubeler ağzına kadar kargo ile dolu hepsi tamamen batırmış durumda. Maalesef bu ''alış-veriş dönemi'' mevzusunu hiç biri normal şekilde beceremedi.

O sizin oradaki şubenin sıkıntısı genelleme yapmayın.Müşteri hizmetlerini bu güne kadar aramanız lazımdı.

Tamam bir dahakine UPS'den alışveriş yapmazsınız en azından bizim kargolar rahat gelir :)
Her gün arıyorum müşteri hizmetlerini tabiki de, bu sefer sert konusacağım ama ondan anlıyorlar çünkü. 2.şikayetimi oluşturdum herhalde bir işe yaramıyor bunlar.

Ups kargodan birdaha teslimat yaptırmam. Sorunlu kargo Sakarya için böyle. Sakaryadan alıcak olan varsa 3 günden fazla beklemesin gidip alsın.

Şimdi kontrol ettim, kargo gelmiş saat 11'de fakat bana teslim edilmedi. Aile binası olduğu için amcama teslim etmişler ve ben bunu siteden baktığımda teslim alanın adı soyadında görüyorum, bana haber verilmeden nasıl böyle bir sey yapılıyor.

Şube yoksa ilçeden getiriyorlarsa bir zahmet olsun yani. Aras kargo şehirde olup 5 gün içinde geldiğini biliyorum. Ve ilk deneyimin olduğu zamanda efsane cuma zamanı.Sakin olduğu zaman UPS ile alışveriş yap görürsün :) Adamlar global firma sonuç olarak.
Evet Şubat ayında da UPS faciası yaşadım. O zamanda da hangi yoğunluk vardı acaba. Yurtiçi 1 gün içinde ofise getiriyor. Bunlar da daha zile bile basmadan geldik diyor. Dün akşam saat 7'de mesaj geldi. Adreste bulamadık diye. Kargo takipten baktım akşam 6'da bu bilgi girişini yapmışlar. İşin garibi ben 6 buçukta çıktım ofisten. Ne zil çaldı ve telefonu aradılar.

Şimdi kontrol ettim, kargo gelmiş saat 11'de fakat bana teslim edilmedi. Aile binası olduğu için amcama teslim etmişler ve ben bunu siteden baktığımda teslim alanın adı soyadında görüyorum, bana haber verilmeden nasıl böyle bir sey yapılıyor.
Teslim aldığın için çok şanslısın ona dua et benimki daha şubede bekliyor. Yeni bir mail attilar tahmini teslim zamanı ayın 9'u diyor. Aramızda 25 km Allah aşkına bu nasıl bir hizmet ? Bu nasıl iş yapmak ?
Evet Şubat ayında da UPS faciası yaşadım. O zamanda da hangi yoğunluk vardı acaba. Yurtiçi 1 gün içinde ofise getiriyor. Bunlar da daha zile bile basmadan geldik diyor. Dün akşam saat 7'de mesaj geldi. Adreste bulamadık diye. Kargo takipten baktım akşam 6'da bu bilgi girişini yapmışlar. İşin garibi ben 6 buçukta çıktım ofisten. Ne zil çaldı ve telefonu aradılar.
İlk ve son UPS kullanımım olmasını diliyorum şuan. Yarın bir hafta olacak hala kargomu şubede "ileriki bir teslim tarihi için bekletiliyor" diyerek bekletiyorlar. Monitörüm de bu gün Adana'ya ulaştı. Bakalım sayın UPS bunu ne zaman teslim edecek. Daha 6 gün önce Adana'ya gelen anakartimi alamadım.

Vatan bilgisayar UPS kullanıyor. Bu yüzden olabilir. En büyük indirimleri yine vatan yaptı çünkü.
Ben de gittigidiyor dan TV ünitesi aldım 29 Kasım dan beri bir sonraki teslimat tarihi bekleniyor diyor.

Vatan bilgisayar UPS kullanıyor. Bu yüzden olabilir. En büyük indirimleri yine vatan yaptı çünkü.
Ben de gittigidiyor dan TV ünitesi aldım 29 Kasım dan beri bir sonraki teslimat tarihi bekleniyor diyor.
Aynı durumdayız şuan. Bendede bir sonraki için bekletiliyor.

Son düzenleme:
Vatandan aldığımda 1 gün içerisinde geldi, İtopyadan aldım 1 haftada geldi işte. İkisi de aynı gün sipariş edildi.

Geri
Yukarı